Warsztaty Pracy z Kartami Życia, grudzień 2014

Data dodania: 2014-11-21 02:26:04, Dodane przez: Honia
Wyświetlony 1028 razy, Komentarzy: 2
Wrzuć na FacebookWykop!
Warsztaty Pracy z Kartami Życia, grudzień 2014

Od kilku lat organizujemy różne warsztaty i spotkania. Warsztaty Obfitości były wspaniałym odkrywaniem i poruszeniem zastygłych energii, które powstrzymywały przed obfitością we wszystkich dziedzinach życia, nie tylko w finansach, ale w związkach, w różnych relacjach, w tym i w relacji z sobą samym i z Bogiem, w swoich pasjach, do których uczyło sie też docierać, jak i w pracy zawodowej. To było kilkadziesiąt godzin ćwiczeń, rozmów świadomościowych, medytacji - intensywna praca z sobą.
Spotkania Mistrzów, których celem jest doprowadzić do Mistrzostwa w ziemskim życiu, do wspaniałego kontaktu ze swoim Wyższym Ja, do umiejętności prowadzenia siebie z głęboką mądrością na Ziemi, aby w rezultacie doprowadzić siebie do Wniebowstąpienia. Tym spotkaniom towarzyszyły spotkania indywidualne, które skupiały się w pełni na jednej osobie. To też wiele (kilkaset) godzin przeróżnych ćwiczeń, prac energetyczno-duchowych, przekodowań, podnoszenia wibracji i wiele świadomościowej wiedzy, w energii której dokonywało się wiele transformacji.

Teraz czas na warsztaty Pracy z Kartami Życia. Pierwsze planujemy w grudniu 2014 roku. Szczegółowo kiedy - powiadomimy wkrótce na stronce.
Karty Życia to coś nietuzinkowego, ogromne narzędzie do pracy nad sobą i aby taką pracę dobrze wykonać trzeba sprawnie nauczyć się pracować z Kartami i tego będziemy uczyć.  
To będzie nie tylko nauka rozkładania Kart (w tym dużego rozkładu "Cztery Sfery"), a będzie to też wchodzenie w głąb siebie przy dobrym prowadzeniu głównie Tomka. Rozpoznawanie danego tematu w sobie poprzez energię obrazka na Karcie.
Procesowi nauki będą towarzyszyć medytacje, prace energetyczno-duchowe, które będą wyciszać i pomagać nawiązać połączenie ze swoim Wyższym Ja, oraz oczyszczać czakramy, pola, aby jednocześnie już uzdrawiać podejmowane w Kartach tematy.
Te warsztaty to wyzwanie ego, ale i wielka niezwykła przygoda z sobą samym, tym prawdziwym sobą, to piękna podróż do Boga, do centrum szczęścia i spełnionego życia.

Pierwsze warsztaty będą trwały 1 dzień od rana do wieczora (dokładne godziny będą jeszcze ustalone).
Koszt warsztatów: 220 zł.
Miejsce warsztatów: Bydgoszcz

W ramach warsztatów i podanych kosztów każdy z uczestników otrzyma indywidualną grafikę duchową z przekazem dla siebie na wsparcie procesów przemian, które będą dokonywać się na warsztatach.

Zapraszamy więc na warsztat, który rozpocznie drogę wgłąb siebie do swej potężnej podświadomości, do uzdrowienia jej, do rozpoznawania i stopniowego burzenia skostniałych struktur ego. A gdzie dalej ta droga może Cię zaprowadzić? Do Wyżyn siebie, do najgłębszego miejsca w swoim sercu, który jest Wszechorganiającą Miłością, rozpuszczającą wszystko co nieharmonijne, który jest Boskim nektarem wyzwalającym na zawsze do przebudzenia i nieograniczoności.

Komentarze do artykułu: Warsztaty Pracy z Kartami Życia, grudzień 2014

Nick:
E-mail:

maskarade
2014-12-01 14:15:20
Jakby tak ktoś spojrzał z dystansu, to jak Ty, Greta możesz nadać właściwą kolejność Duchowi? Jeśli jest taka kolejność, to tak jest. Nie musisz tego rozumieć, możesz to oceniać umysłem i próbować przypiąć do pewnego wzorca ale to nadal pozostanie tylko Twój umysł, choćbyś sobie myślała o tym, że Ty wiesz, jak wg Ducha być powinno....
Właśnie na naszych warsztatach takie prykania umysłu rozpoznajemy i pracujemy nad tym, aby umysł nie mieszał, nie narzucał, aby to Bóg kierował.
Pozdrawiam


Greta
2014-11-28 08:14:28
Wszystko pięknie , ładnie.Terminu kursu nie ma ale...cena jest...Materia pokonała ducha!
Życzę powodzenia.

Artykuły podobne do Warsztaty Pracy z Kartami Życia, grudzień 2014:
 • Twórcy Kart Życia

  Kim jesteśmy? Duszą podróżującą w ludzkim ciele. Swoim Wyższym Ja. W tysiącach wcieleń byliśmy obywatelami różnych planet, przedstawicielami wielu cywilizacji. Jesteśmy dziećmi wszechświata, kosmosu. Na co dzień jesteśmy zupełnie zwyczajni, bo tacy jesteśmy. Całe życie to dla Nas duchowość, nie...
 • Startujemy!

  Wreszcie strona ruszyła! Po długich przygotowaniach zarówno tych na stronie jak wewnętrznych w nas samych, uruchamiamy kartyzycia.pl w dniu dzisiejszym czyli 18 listopada 2014 roku. Witaj w głębi siebie, w swoim wnętrzu, w którym są narzędzia i klucze do pełni...
 • Czym i po co są grafiki duchowe

  Grafiki duchowe są energiami z wyższych wymiarów. Przychodzą z miłości do Nas, aby wesprzeć, aby pomóc dokonać przemian Naszych świadomości, aby pomóc zdjąć jarzmo starych, niekorzystnych przekonań. Są kompilacją różnych wymiarów. To są symbole - kody Światła, kody Świeżości, kody...
 • Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014

  W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
 • Interpretacja tematu przejścia na dietę praniczną

  Rozważania na temat przejścia na dietę praniczną pojawiły się u mnie kilka tygodni temu. Temat we mnie dojrzewa, to dopiero początek ogromnego tematu i na ten początek wyciągnęłam sobie Karty, aby zobaczyć co na ten moment stoi na przeszkodzie przejścia...
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 3
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane