Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014

Data dodania: 2014-12-01 14:02:40, Dodane przez: Zoreal
Wyświetlony 1099 razy, Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!

W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.

Tak oto zapraszamy Was do poznania tego niezwykłego narzędzia, jakim są Karty Życia. Głęboko wierzymy, że może stać się dla Was niesamowitym DAREM aby pchnąć Wasz rozwój, Wasze życie do przodu. Szczerość, autentyczność, wnikliwość – to nie są cechy, które spotkać można za rogiem. One są dostępne niestety w zubożonej, przekombinowanej w wersji u wielu osób, które starają się być „lepsze”. Zapraszamy Was w podróż w głąb siebie, gdzie te cechy rozwija się do takiego stopnia, który w końcu wystarczy do tego aby ogarnąć Boga, Siebie, Życie. Droga nie jest krótka, jest ciągła. Jest urozmaicona, usłana pułapkami własnego ego, własnej podświadomości.
Pokażemy Wam, jak możecie przy pomocy narzędzi, które przyszły dla nas – przejść na bardziej autentyczny poziom swojego istnienia i swojego rozwoju, w końcu iść a nie udawać chodząc w kółko.

Chętnych na poznanie szerokich możliwości Kart Życia, a przy tym i naszych Obrazków Duchowych, naszych doświadczeń z nimi i nas samych – zapraszamy na DARMOWE Spotkanie zapoznawcze dnia 7 grudnia 2014, godz. 10-14. Miejsce: Bydgoszcz, ul. Bluszczowa 31
Najlepiej wcześniej się zapowiedzieć poprzez kontakt z nami, ale innych przybyszy także mile przyjmiemy.


Pozdrawiamy

Komentarze do artykułu: Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014

Nick:
E-mail:
Artykuły podobne do Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014:
 • Startujemy!

  Wreszcie strona ruszyła! Po długich przygotowaniach zarówno tych na stronie jak wewnętrznych w nas samych, uruchamiamy kartyzycia.pl w dniu dzisiejszym czyli 18 listopada 2014 roku. Witaj w głębi siebie, w swoim wnętrzu, w którym są narzędzia i klucze do pełni...
 • Warsztaty Pracy z Kartami Życia, grudzień 2014

  Zapraszamy na warsztat, który rozpocznie drogę wgłąb siebie do swej potężnej podświadomości, do uzdrowienia jej, do rozpoznawania i stopniowego burzenia skostniałych struktur ego. A gdzie dalej ta droga może Cię zaprowadzić? Do Wyżyn siebie, do najgłębszego miejsca w swoim sercu,...
 • Skąd przyszły

  Cały zamysł kart przyszedł z wymiarów 11 i 12 i jest zbiorem energii, płynącym od wielu Istot, które poza materią w swoich wysubtelnionych ciałach bez ciał pomagają nam i wspierają Nas każdego dnia w poszerzaniu Naszej świadomości i wykraczaniu poza...
 • Czym i po co są grafiki duchowe

  Grafiki duchowe są energiami z wyższych wymiarów. Przychodzą z miłości do Nas, aby wesprzeć, aby pomóc dokonać przemian Naszych świadomości, aby pomóc zdjąć jarzmo starych, niekorzystnych przekonań. Są kompilacją różnych wymiarów. To są symbole - kody Światła, kody Świeżości, kody...
 • Twórcy Kart Życia

  Kim jesteśmy? Duszą podróżującą w ludzkim ciele. Swoim Wyższym Ja. W tysiącach wcieleń byliśmy obywatelami różnych planet, przedstawicielami wielu cywilizacji. Jesteśmy dziećmi wszechświata, kosmosu. Na co dzień jesteśmy zupełnie zwyczajni, bo tacy jesteśmy. Całe życie to dla Nas duchowość, nie...
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 1
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane