Warsztaty i Spotkania

Informacje o warsztatach organizowanych przez Nas, w temacie Kart Życia, ale nie tylko. To warsztaty, spotkania dotyczące ogólnie samorozwoju i poszerzania świadomości. Organizujemy spotkania w prywatnej atmosferze naszego domu, a także na zewnątrz, w różnych placówkach dla szerszego grona osób. Jesteśmy otwarci na to by przyjechać w dowolne miejsce Polski i dzielić się tym bogactwem wiedzy, świadomości, umiejętności i doświadczenia jakie mamy.
Organizujemy także webinaria i konsultacje przez skype, a także bezpośrednie konsultacje indywidualne. W tym dziale wszystko o tym, o planowanych spotkaniach, warsztatach, a także relacje z już odbytych.

Tagi podkategorii: warsztaty, spotkania, wbinaria, konsultacje

Artykuły:

 • Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014

  Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014

  Data dodania: 2014-12-01 14:02:40, Dodane przez: Zoreal
  Wyświetlony 1070 razy, Komentarzy: 0
  W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
 • Warsztaty Pracy z Kartami Życia, grudzień 2014

  Warsztaty Pracy z Kartami Życia, grudzień 2014

  Data dodania: 2014-11-21 02:26:04, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 1029 razy, Komentarzy: 2
  Zapraszamy na warsztat, który rozpocznie drogę wgłąb siebie do swej potężnej podświadomości, do uzdrowienia jej, do rozpoznawania i stopniowego burzenia skostniałych struktur ego. A gdzie dalej ta droga może Cię zaprowadzić? Do Wyżyn siebie, do najgłębszego miejsca w swoim sercu, który jest Wszechorganiającą Miłością, rozpuszczającą wszystko co nieharmonijne, który jest Boskim nektarem wyzwalającym na zawsze do przebudzenia i nieograniczoności.
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 1
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane