Regulamin

Data dodania: 2014-01-02 23:11:48, Dodane przez: Zoreal
Wyświetlony 1124 razy, Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!

Zasady Ogólne

 • Wszystkie treści tu zamieszczone służą jedynie celom dydaktycznym i informacyjnym.
 • Użytkownicy portalu kartyzycia.pl korzystają na własną odpowiedzialność z zamieszczonej tu wiedzy.
 • Autorzy strony nie odpowiadają za jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z niewłaściwego użytkowania tego portalu oraz informacji w nim zawartych.
 • Autorzy strony nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki działania jakichkolwiek metod oraz informacji zamieszczonych na portalu kartyzycia.pl.
 • Autorzy Ery Zdrowia nie pobierają żadnych opłat za użytkowanie portalu.

Rejestracja

 • Każdy gość portalu kartyzycia.pl może się na nim zarejestrować.
 • Każdy użytkownik portalu kartyzycia.pl ma prawo do zachowania anonimowości oraz prawo do usunięcia jego konta z bazy danych.


Użytkownicy i komentarze

 • Czytanie, pisanie na portalu kartyzycia.pl robisz wyłącznie na własną odpowiedzialność!
 • Każdy użytkownik portalu może wyrazić swoje zdanie poprzez napisanie komentarza pod danym artykułem.
 • Podczas pisania komentarza należy pamiętać o podstawowych zasadach dobrego wychowania! Raz napisanego komentarza nie można już przedytować!
 • Za treść zamieszczanych przez użytkowników komentarzy autorzy strony nie odpowiadają.
 • Treści obraźliwe, niemoralne, nieetyczne, spam, oraz niezgodne regulaminem - będą niezwłocznie usuwane a użytkownicy stosownie  ostrzegani badź w ostateczności banowani wedle uznania administratorów!
 • Użytkownik lub gość nie ma obowiązku oglądać ani komentować zawartych tu informacji.
 • Adresy e-mail podawane przez użytkowników i gości są wykorzystywane przez administratorów do celów kontaktowych oraz  uwierzytelniających.

Postanowienia końcowe

 • Wszystkie zastrzeżenia co do działania portalu kartyzycia.pl oraz inne problemy, należy zgłaszać do administratorów.
 • Autorzy portalu kartyzycia.pl zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu w każdej chwili. O zmianach tych zobowiązują się powiadomić wszystkich zarejestrowanych użytkowników.

Komentarze do artykułu: Regulamin

Nick:
E-mail:
Artykuły podobne do Regulamin:
 • Polityka cookies

  Niniejsza Polityka dotyczy plików "cookies" i odnosi się do stron internetowych, których operatorem jest strona internetowa www.kartyzycia.pl
 • Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L.

  Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po prostu nie ma w swoim życiowym planie podróżowania. Umysł do tego ciągnie, natomiast Dusza wyznaczyła sobie inny plan.
 • Jak zamówić interpretacje Kart Życia

  Przygotowujemy interpretację pełnego rozkładu Kart Życia z podziałem na 4 sfery. Możesz wybrać temat Ciebie, Twojego Życia, poznania swojego planu i zobaczenia co możesz zrobić aby ten plan wykonać. Temat może też dotyczyć jakiegokolwiek nurtującego tematu dotyczącego Ciebie. Jest to...
 • Warsztaty Pracy z Kartami Życia, grudzień 2014

  Zapraszamy na warsztat, który rozpocznie drogę wgłąb siebie do swej potężnej podświadomości, do uzdrowienia jej, do rozpoznawania i stopniowego burzenia skostniałych struktur ego. A gdzie dalej ta droga może Cię zaprowadzić? Do Wyżyn siebie, do najgłębszego miejsca w swoim sercu,...
 • Karta na każdy dzień na facebooku

  Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej "kartę na dziś", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech...
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 1
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane