Karta na każdy dzień na facebooku

Data dodania: 2015-01-12 03:55:48, Dodane przez: Honia
Wyświetlony 1480 razy, Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!
Karta na każdy dzień na facebooku

Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej "kartę na dziś", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie.
To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.

Zapraszamy każdego dnia: https://www.facebook.com/kartyzyciapl

Komentarze do artykułu: Karta na każdy dzień na facebooku

Nick:
E-mail:
Artykuły podobne do Karta na każdy dzień na facebooku:
 • Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie

  Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną "kartę na dziś". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
 • Startujemy!

  Wreszcie strona ruszyła! Po długich przygotowaniach zarówno tych na stronie jak wewnętrznych w nas samych, uruchamiamy kartyzycia.pl w dniu dzisiejszym czyli 18 listopada 2014 roku. Witaj w głębi siebie, w swoim wnętrzu, w którym są narzędzia i klucze do pełni...
 • Interpretacja tematu przejścia na dietę praniczną

  Rozważania na temat przejścia na dietę praniczną pojawiły się u mnie kilka tygodni temu. Temat we mnie dojrzewa, to dopiero początek ogromnego tematu i na ten początek wyciągnęłam sobie Karty, aby zobaczyć co na ten moment stoi na przeszkodzie przejścia...
 • Jak zamówić grafikę

  Zapraszamy do zamówienia grafiki duchowej dla siebie, czy dla bliskiej Wam osoby. Grafiki są na różne tematy, na różne problemy i sytuacje. Wszystko zależy od Was, od Waszych potrzeb. Grafika może być bardzo wartościowym prezentem, ale też przede wszystkim dużą...
 • Twórcy Kart Życia

  Kim jesteśmy? Duszą podróżującą w ludzkim ciele. Swoim Wyższym Ja. W tysiącach wcieleń byliśmy obywatelami różnych planet, przedstawicielami wielu cywilizacji. Jesteśmy dziećmi wszechświata, kosmosu. Na co dzień jesteśmy zupełnie zwyczajni, bo tacy jesteśmy. Całe życie to dla Nas duchowość, nie...
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 2
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane