Informacje

Wszelkie informacje o grafikach duchowych, które pomogą Wam na Waszej drodze życiowej rozwikływać różne schematy, ograniczenia, niedomagania, kłopoty, choroby, a tym samym prowadzić ku szczęściu i wolności.
Dowiecie się jak zamówić grafiki i jaki jest ich koszt. Skąd pochodzą, jak powstają, jak można z nimi pracować, dlaczego działają? Tu te wszystkie informacje.

Artykuły:

 • Transformacje poprzez grafiki duchowe

  Transformacje poprzez grafiki duchowe

  Data dodania: 2014-08-04 05:09:01, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 975 razy, Komentarzy: 0
  Jestem w środku. Jestem w każdym symbolu. Moje istnienie jest nierozłączne z Tobą. Pomagam Ci rozkodować to co najistotniejsze, to co więzieniem umysłu dla Ciebie jest.(...) tu dojdziesz do prawdziwego siebie, skąd bedziesz czerpać Moc, Radość i Mądrość.
 • Jak zamówić grafikę

  Jak zamówić grafikę

  Data dodania: 2014-07-25 04:44:03, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 1154 razy, Komentarzy: 0
  Zapraszamy do zamówienia grafiki duchowej dla siebie, czy dla bliskiej Wam osoby. Grafiki są na różne tematy, na różne problemy i sytuacje. Wszystko zależy od Was, od Waszych potrzeb. Grafika może być bardzo wartościowym prezentem, ale też przede wszystkim dużą pomocą w życiu, w rozwikłaniu wielu dręczących Was tematów.
 • Czym i po co są grafiki duchowe

  Czym i po co są grafiki duchowe

  Data dodania: 2014-07-25 04:40:10, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 919 razy, Komentarzy: 0
  Grafiki duchowe są energiami z wyższych wymiarów. Przychodzą z miłości do Nas, aby wesprzeć, aby pomóc dokonać przemian Naszych świadomości, aby pomóc zdjąć jarzmo starych, niekorzystnych przekonań. Są kompilacją różnych wymiarów. To są symbole - kody Światła, kody Świeżości, kody wysokowibracyjne, odkodowywacze starych struktur i ograniczeń, niskowibracyjnych energii. Mają pomóc rozwikływać różne motywy w różnych dziedzinach Naszego życia.
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 2
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane