Obfitosc

Wrzuć na FacebookWykop!
Na tych stronkach znajdziesz słowo kluczowe: Obfitosc

Cel Kart Życia

Karty Życia mają rozwikłać pokłady naszej podświadomości, doprowadzić nas do wolności, szczęścia obfitości i ostatecznie do wzniesienia. Taki jest ostateczny cel Kart. A jakie są cele drobne, te, które mają zaprowadzić do głównego celu? Karty mają pomóc rozpoznać Kim Jestem. Nie poznamy siebie dopóki tkwimy w umyśle z całym zasobem jego programów, zakodowań, które nie pochodzą ze Źródła. Karty mają wyprowadzać Nas z umysłu, abyśmy nauczyli się patrzeć na rzeczy z pozycji wyższych czakramów, aby zachować klarowność, jasność widzenia, aby zobaczyć jak sprawy się mają poprzez całość, albo z punktu widzenia całości, a nie ...

Startujemy!

Wreszcie strona ruszyła! Po długich przygotowaniach zarówno tych na stronie jak wewnętrznych w nas samych, uruchamiamy kartyzycia.pl w dniu dzisiejszym czyli 18 listopada 2014 roku.Zapraszamy do lektury wszystkich artykułów. Zapraszamy do losowania Kart Życia. Zapraszamy do galerii obrazków duchowych.Zapraszamy do śledzenia co u nas i co przygotowujemy no i zapraszamy bezpośrednio do Nas, na warsztaty, spotkania, na konsultacje, na rozkład kart i po pomoc poprzez duchowe grafiki.Będziemy regularnie umieszczać nowe artykuły, obrazki i informacje, a jeśli tylko zechesz wszystko dostaniesz w newsletterze.Witaj w głębi siebie, w swoim wnętrzu, w kt&oacu...

Warsztaty Pracy z Kartami Życia, grudzień 2014

Od kilku lat organizujemy różne warsztaty i spotkania. Warsztaty Obfitości były wspaniałym odkrywaniem i poruszeniem zastygłych energii, które powstrzymywały przed obfitością we wszystkich dziedzinach życia, nie tylko w finansach, ale w związkach, w różnych relacjach, w tym i w relacji z sobą samym i z Bogiem, w swoich pasjach, do których uczyło sie też docierać, jak i w pracy zawodowej. To było kilkadziesiąt godzin ćwiczeń, rozmów świadomościowych, medytacji - intensywna praca z sobą. Spotkania Mistrzów, których celem jest doprowadzić do Mistrzostwa w ziemskim życiu, do wspaniałego kontaktu ze swoim Wyższym Ja, do umiejętności prowadz...
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 1
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane