Bog

Wrzuć na FacebookWykop!
Na tych stronkach znajdziesz słowo kluczowe: Bog

Cel Kart Życia

Karty Życia mają rozwikłać pokłady naszej podświadomości, doprowadzić nas do wolności, szczęścia obfitości i ostatecznie do wzniesienia. Taki jest ostateczny cel Kart. A jakie są cele drobne, te, które mają zaprowadzić do głównego celu? Karty mają pomóc rozpoznać Kim Jestem. Nie poznamy siebie dopóki tkwimy w umyśle z całym zasobem jego programów, zakodowań, które nie pochodzą ze Źródła. Karty mają wyprowadzać Nas z umysłu, abyśmy nauczyli się patrzeć na rzeczy z pozycji wyższych czakramów, aby zachować klarowność, jasność widzenia, aby zobaczyć jak sprawy się mają poprzez całość, albo z punktu widzenia całości, a nie ...

Dlaczego to działa

Karty nie są wymysłem umysłu, dlatego działają. Jak tworzy się nasze życie? Przychodzą do nas sytuacje, które mają nas czegoś nauczyć, coś wskazać. Wszystko tak misternie, skrupulatnie prowadzone. Każdego dnia ludzie na całym świecie doświadczają nieprzypadkowych sytuacji, zdarzeń. "Nic nie dzieje się z przypadku" -  jak mówi wcale nieezoteryczne powiedzenie, lecz takie powszechne nawet. Jeśli nie chcemy czegś w swoim życiu rozwikłać, pewnych emocji, pewnych konfliktów, pewnych ograniczeń, życie aż do znudzenia powtarza nam te same tematy, abyśmy przez to przeszli i nigdy nie ma żadnej ulgi. Bo życie to jak szkoła, przechodzenie do następnej klasy - musisz zdać...

Skąd przyszły

Cały zamysł kart przyszedł z wymiarów 11 i 12 i jest zbiorem energii, płynącym od wielu Istot, które poza materią w swoich wysubtelnionych ciałach bez ciał pomagają nam i wspierają Nas każdego dnia w poszerzaniu Naszej świadomości i wykraczaniu poza umysł w coraz to wyższe zrozumienia życia ziemskiego, wszechświata, Boga i samych siebie. Te istoty mają jeden cel, najwyższy – to ogromna i pełna oddania pomoc w doprowadzeniu nas do Jedności ze wszystkim co istnieje w całym boskim istnieniu, w każdym wymiarze, na milionach planet. Będąc w połączeniu z naszymi Wyższymi Ja przyjęliśmy ten zaszczyt stworzenia tak unikalnych Kart, wiedząc jaki przewrót mogą uc...

Warsztaty Pracy z Kartami Życia, grudzień 2014

Od kilku lat organizujemy różne warsztaty i spotkania. Warsztaty Obfitości były wspaniałym odkrywaniem i poruszeniem zastygłych energii, które powstrzymywały przed obfitością we wszystkich dziedzinach życia, nie tylko w finansach, ale w związkach, w różnych relacjach, w tym i w relacji z sobą samym i z Bogiem, w swoich pasjach, do których uczyło sie też docierać, jak i w pracy zawodowej. To było kilkadziesiąt godzin ćwiczeń, rozmów świadomościowych, medytacji - intensywna praca z sobą. Spotkania Mistrzów, których celem jest doprowadzić do Mistrzostwa w ziemskim życiu, do wspaniałego kontaktu ze swoim Wyższym Ja, do umiejętności prowadz...
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 1
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane