Twórcy Kart Życia

Data dodania: 2013-11-02 02:32:31, Dodane przez: Honia
Wyświetlony 2967 razy, Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!

Kim jesteśmy? Kobietą i mężczyzną. Żoną i mężem. Partnerką i partnerem. Mamą i tatą. Przyjaciółką i przyjacielem. Córką i synem ziemskich rodziców, ale i boskich rodziców. Istotą ludzką. Duszą podróżującą w ludzkim ciele. Swoim Wyższym Ja. W tysiącach wcieleń byliśmy obywatelami różnych planet, przedstawicielami wielu cywilizacji. Jesteśmy dziećmi wszechświata, kosmosu. Jesteśmy dziećmi nicości, która stanowi wszystko. Jesteśmy Miłością i wszystkim co wykracza poza Miłość i jest ponad nią.

Nazywamy się Honorata Grzymska (wkrótce Łaska) i Tomasz Łaska. To tak oficjalnie. Nieoficjalnie zaś - Honia i Tomek. A z wyższych wymiarów Yerva i Youw oraz Zoreal (Zorial) i Tsal’il.

Na co dzień jesteśmy zupełnie zwyczajni, bo tacy jesteśmy. Chodzimy w normalnych ubraniach, robimy zakupy w supermarketach, gramy w piłkę nożną, oglądamy komedie i wyciskacze łez, zażywamy zwykłych ludzkich przyjemności i zmagamy się z prozaicznymi ludzkimi sprawami, naszymi sprawami. Jednak coraz bardziej patrzymy na to wszystko z wyższej perspektywy i choć ludzkie emocje mają ciągle swój udział w tym wszystkim i my odczuwamy niekiedy poczucie beznadziejności, to w tym wszystkim zawsze gdzieś mniej lub bardziej odczuwamy potęgę swej Istoty, czym naprawdę jesteśmy i dokąd to nas ma zaprowadzić, patrzymy poprzez iluzję na życie i to coraz bardzie staje się dogłębną praktyką poruszającą Nas niezwykle mocno. Tak rodzi się nasza Moc, z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc, z roku na rok coraz bardziej.
Mieszkamy w Bydgoszczy, w domu z trójką naszych małych dzieci i staramy się je wychowywać na szczęśliwe, autentyczne, wyrażające siebie, otwarte na świat istoty, a przy okazji sami tego wszystkiego się wciąż uczymy. Rodzicielstwo to dla Nas ogromne wyzwanie - uczy bezwarunkowej Miłości, konsekwencji, poświęcenia, pozostawienia oczekiwań, akceptacji nas samych (wszak dzieci są odbiciem naszej energii), bycia w tu i teraz i wielu innych rzeczy.
Od wiosny do jesieni uprawiamy mały ogródek warzywny i mały sad i to każdego roku uczy Nas ciągłych wyzwań, ciągłej przemiany siebie, dbałości o szczegóły. I choć jesteśmy osobami z dużą świadomością duchową i głębokim rozumieniem życia, mamy swoje opory, swoje ego, swoje emocje, wciąż się uczymy, bo rozwój duchowy to droga, ciągła, nigdy nie ma końca, nawet przystanki odpoczynku są rozwojem, pracą. I tak oto nasze życie to przechodzenie przez swój umysł, ciągłe ćwiczenia by być w połączeniu ze Źródłem, zrywanie tego połączenia, chaos umysłu, wyrzeczenia i poświęcenia oraz ich brak. Radzenie sobie z emocjami i nieradzenie sobie z nimi. Mnóstwo tego jest. To jest nasze życie, którego doskonały plan poznajemy i widzimy każdego dnia.

Na co dzień Tomek pracuje jako programista. Ja staram się zadbać o dzieci, dom i w sezonie o ogród. Oprócz tego mamy wspólne przedsięwzięcia - portal zdrowia Era-Zdrowia.pl oraz te właśnie KartyZycia.pl i chwilowo uśpioną stronę (w wyniku wewnętrznych niedomagań) warsztaty-obfitości.pl

Jak zaczęła się ta nasza przygoda z ezoteryką? Kiedy ja w 2008 roku zainteresowałam się Reiki, Tomek już od kilku lat był zaangażowany w prace duchowo-energetyczne z Fundacją Świadomość Ziemi gdzie rozpoczął naukę kontaktu telepatycznego z Mistrzami Wniebowstąpionymi, Archaniołami i innymi Istotami z wyższych wymiarów. Gdy poznaliśmy się na początku 2009 roku, Tomek był już dość mocno wstrojony w odbieranie telepatyczne z wyższych wymiarów i od kilkunastu miesięcy prowadził bydgoską grupkę medytacyjną, na spotkaniach której odbywały się prace energetyczno-duchowe pod przewodnictwem Kosmicznych Nauczycieli Miłości. Dla mnie to było spełnienie, bo po lekturze książki "Nauka i życie Mistrzów Dalekiego Wschodu", nie wierzyłam, że w rzeczywistości mogę mieć styczność z czymś podobnym. Tomek bardzo mnie tym wszystkim zainspirował i przez wiele miesięcy odbywaliśmy wiele rozmów przez skype na te tematy (mieszkałam za granicą więc nie mogłam od razu uczestniczyć w spotkaniach). Po kilku miesiącach dołączyłam do grupki. Na początku 2010 roku zostaliśmy z Tomkiem parą i tak wspólnie zaczęliśmy tworzyć każdego dnia coraz bardziej świadome życie pełne załamań i wzlotów. Ja od kilku miesięcy sama już podejmowałam kontakt telepatyczny od Duchowych Nauczycieli Miłości i pisałam od nich przekazy.
W 2010 roku Tomek poprowadził kilka kursów pod nazwą Warsztaty Obfitości. Z czasem odłączyliśmy się od bydgoskiej grupki i byliśmy bardziej skupieni na swojej własnej nieco innej ścieżce, tak więc po około rocznej przerwie z warsztatami obfitości zaczęły się odbywać w naszym domu, dwa razy w miesiącu Spotkania Mistrzów. A od kilku miesięcy raz w miesiącu Spotkania Jedności. Te spotkania to "konik" Tomka i on jest dowodzącym;-) wraz ze swoją ogromną świadomością, czuciowiedzeniem i doświadczeniem w prowadzeniu ludzi na ich ścieżce duchowej. W ramach Spotkań Mistrzów Tomek prowadził też indywidualne spotkania dla chętnych z grupy Spotkań Mistrzów co przynosiło większe rezultaty dla konkretnej osoby.
Co przynosiły te spotkania? Ogrom. Nie da się tego wszystkiego opisać. To ogromna wiedza i świadomość z niemal każdej dziedziny życia, to uczenie się zostawiania swojego ego, ale i wykorzystywania go do rozwoju, to uczenie się odbierania najpierw od Mistrzów Wniebowstąpionych i innych Istot Światła i Miłości, a następnie bardziej już skupienie na Wyższym Ja. To liczne medytacje i transformacje z wysokowymiarowymi Istotami Światła, to prace energetyczno-duchowe z własną wewnętrzną ciemnością, ale i tą zewnętrzną. To prace fantomowe na czakramach i polach energetycznych. To usuwanie implantów i larw energetycznych. To dochodzenie do swoich kosmicznych korzeni, rozwikływanie karmy i zakodowań umysłu. To w końcu uczenie się bycia człowiekiem, prawdziwym, świadomym, wrażliwym, dostrzegającym każdą iluzję, Mistrzem swoim własnym.

A co o mnie więcej? W którymś momencie tej duchowej wędrówki zaczęłam malować obrazki energetyczne i odbierać do nich przekazy. Później podjęłam się namalowania kilkunastu aur z interpretacją również z odbioru telepatycznego. Tutaj, co było też ciekawym doświadczeniem, wspomagałam się Kartami Życia. I w końcu obrazki na tych Kartach to moje dzieło. Nadal jednocześnie tworzę obrazki energetyczne z interpretacjami, lub bez, mające pomóc rozwikływać różne tematy w człowieku. Równocześnie jestem przekaźniekiem energii przeróżnych Duchowych Istot Miłości, co manifestuje się na grafikach i w przekazach.

A teraz mamy dla Was oto te Karty Życia. I będziemy tę stronę rozwijać coraz bardziej. Razem z Tomkiem uzupełniamy się, on ze swoim bardziej rozwiniętym czuciowiedzeniem, ja jasnowidzeniem. On ze swoim kunsztem pochłaniania świadomości i prześwietlania rzeczy jakimi są na wylot, ze swoim charyzmatycznym mentorstwem, ja ze swoim zmysłem artystycznym i poddaniem, aby świadomość i transformacja przychodziły do mnie poprzez obrazki i dźwięki.

Wierzymy, że to co tu dla Was mamy, będzie dla Was błogosławieństwem. Niech się stanie.

Komentarze do artykułu: Twórcy Kart Życia

Nick:
E-mail:
Artykuły podobne do Twórcy Kart Życia:
 • Warsztaty Pracy z Kartami Życia, grudzień 2014

  Zapraszamy na warsztat, który rozpocznie drogę wgłąb siebie do swej potężnej podświadomości, do uzdrowienia jej, do rozpoznawania i stopniowego burzenia skostniałych struktur ego. A gdzie dalej ta droga może Cię zaprowadzić? Do Wyżyn siebie, do najgłębszego miejsca w swoim sercu,...
 • Czym i po co są grafiki duchowe

  Grafiki duchowe są energiami z wyższych wymiarów. Przychodzą z miłości do Nas, aby wesprzeć, aby pomóc dokonać przemian Naszych świadomości, aby pomóc zdjąć jarzmo starych, niekorzystnych przekonań. Są kompilacją różnych wymiarów. To są symbole - kody Światła, kody Świeżości, kody...
 • Skąd przyszły

  Cały zamysł kart przyszedł z wymiarów 11 i 12 i jest zbiorem energii, płynącym od wielu Istot, które poza materią w swoich wysubtelnionych ciałach bez ciał pomagają nam i wspierają Nas każdego dnia w poszerzaniu Naszej świadomości i wykraczaniu poza...
 • Startujemy!

  Wreszcie strona ruszyła! Po długich przygotowaniach zarówno tych na stronie jak wewnętrznych w nas samych, uruchamiamy kartyzycia.pl w dniu dzisiejszym czyli 18 listopada 2014 roku. Witaj w głębi siebie, w swoim wnętrzu, w którym są narzędzia i klucze do pełni...
 • Dlaczego to działa

  Karty te to energia, która jest odzwierciedleniem Nas samych, one są w Naszym polu, odbijają to co w sobie mamy, najgłębiej ukryte niekiedy motywy, to czego nie jesteśmy w stanie zobaczyć zawężonym umysłem będącym w wielu schematach.
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 2
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane