Skąd przyszły

Data dodania: 2013-11-02 02:32:32, Dodane przez: Honia
Wyświetlony 2344 razy, Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!
Skąd przyszły
Oryginalny obraz: http://isiopolis.files.wordpress.com/2013/03/tumblr_m1i9xg2bvm1qc7d5ho1_500.jpg

Cały zamysł kart przyszedł z wymiarów 11 i 12 i jest zbiorem energii, płynącym od wielu Istot, które poza materią w swoich wysubtelnionych ciałach bez ciał pomagają nam i wspierają Nas każdego dnia w poszerzaniu Naszej świadomości i wykraczaniu poza umysł w coraz to wyższe zrozumienia życia ziemskiego, wszechświata, Boga i samych siebie. Te istoty mają jeden cel, najwyższy – to ogromna i pełna oddania pomoc w doprowadzeniu nas do Jedności ze wszystkim co istnieje w całym boskim istnieniu, w każdym wymiarze, na milionach planet.
Będąc w połączeniu z naszymi Wyższymi Ja przyjęliśmy ten zaszczyt stworzenia tak unikalnych Kart, wiedząc jaki przewrót mogą uczynić w ludzkiej świadomości.
„Jesteśmy Istotami, które pomagają Wam dostąpić wyższych stanów świadomości, jesteśmy po to, bo tego chcecie, ponieważ na te wcielenia, Wasze dusze dążą do tego by poznać prawdę, by dojść do zrozumienia całej iluzji w jakiej jest się teraz, rozsypać się na drobne części i powstać na nowo, z nowymi wdrukowanymi danymi poza umysłem w jedności, w zgodzie z duchem prawdy.”

Wkrótce za pomysłem Kart Życia, hasłami i sposobem rozkładania Kart przyszły obrazki. Są one zlepkiem 3 wymiarów – 7, 8 i 9 i mają swoje arkturiańskie korzenie. Arkturus to planeta, która spełnia się jako pomost w przejściu naszej cywilizacji w czwarty i piąty wymiar. Arkturianie w swoich niematerialnych ciałach przyniosły Nam całą plejadę kodów i symboli, które znacząco wpływają na Nasze pole energetyczne i z samego obrazka jesteśmy w stanie odczytać potrzebne dla Nas informacje służące do transformacji.

Komentarze do artykułu: Skąd przyszły

Nick:
E-mail:
Artykuły podobne do Skąd przyszły:
 • Twórcy Kart Życia

  Kim jesteśmy? Duszą podróżującą w ludzkim ciele. Swoim Wyższym Ja. W tysiącach wcieleń byliśmy obywatelami różnych planet, przedstawicielami wielu cywilizacji. Jesteśmy dziećmi wszechświata, kosmosu. Na co dzień jesteśmy zupełnie zwyczajni, bo tacy jesteśmy. Całe życie to dla Nas duchowość, nie...
 • Czym i po co są grafiki duchowe

  Grafiki duchowe są energiami z wyższych wymiarów. Przychodzą z miłości do Nas, aby wesprzeć, aby pomóc dokonać przemian Naszych świadomości, aby pomóc zdjąć jarzmo starych, niekorzystnych przekonań. Są kompilacją różnych wymiarów. To są symbole - kody Światła, kody Świeżości, kody...
 • Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014

  W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
 • Cel Kart Życia

  Karty Życia mają rozwikłać pokłady naszej podświadomości, doprowadzić nas do wolności, szczęścia obfitości i ostatecznie do wzniesienia. Taki jest ostateczny cel Kart. A jakie są cele drobne, te, które mają zaprowadzić do głównego celu? Karty mają pomóc rozpoznać Kim Jestem....
 • Dlaczego to działa

  Karty te to energia, która jest odzwierciedleniem Nas samych, one są w Naszym polu, odbijają to co w sobie mamy, najgłębiej ukryte niekiedy motywy, to czego nie jesteśmy w stanie zobaczyć zawężonym umysłem będącym w wielu schematach.
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 2
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane