Jak zamówić interpretacje Kart Życia

Data dodania: 2013-11-02 02:29:00, Dodane przez: Honia
Wyświetlony 2189 razy, Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!

Przygotowujemy interpretację pełnego rozkładu Kart Życia z podziałem na 4 sfery. Możesz wybrać temat Ciebie, Twojego Życia, poznania swojego planu i zobaczenia co możesz zrobić aby ten plan wykonać. Temat może też dotyczyć jakiegokolwiek nurtującego tematu dotyczącego Ciebie. Jest to rozkład bardzo szczegółowy, odnoszący się do głebokich warstw Ciebie samego.
Oferujemy również przygotowanie interpretacji drobniejszych rozkładów Kart. Jak to przykładowo będzie wyglądać, zobacz tutaj

Koszt pełnego rozkładu Kart Życia z podziałem na 4 sfery: 150

Koszt mniejszego rozkładu Kart Życia: od 50 do 100 zł (w zależności od wielkości rozkładu, ilości Kart)


Dwie możliwości interpretacji:

1. Drogą elektroniczą - rozkładamy Karty, robimy zdjęcie, skanujemy i wysyłamy mailem wraz z opisem Kart  (interpretacja w dokumencie Word)

2. Poprzez skype, online. Godzina i dzień umówiony wcześniej przez skype, poprzez maila, lub telefonicznie.

3. Pocztą polską - sama interpretacja, bez zdjęcia rozkładu Kart (tu należy doliczyć koszty wysyłki i koperty).


Płatność w formie przedpłaty na konto bankowe. Numer konta podajemy po wcześniejszym zamówieniu interpretacji rozkładu Kart.

Zamówienia można dokonywać na adres e-mail: karty@kartyzycia.pl, poprzez skype: maskaradelasy, lub telefonicznie: 608 062 698 - Tomasz Łaska, lub 604 589 703 - Honorata Grzymska

Czas oczekiwania na realizację zamówienia w przypadku wysyłania interpretacji drogą elektroniczną i pocztą polską od 2 do 4 dni roboczych + czas wysyłki (w przypadku poczty).

Komentarze do artykułu: Jak zamówić interpretacje Kart Życia

Nick:
E-mail:
Artykuły podobne do Jak zamówić interpretacje Kart Życia:
 • Jak zamówić grafikę

  Zapraszamy do zamówienia grafiki duchowej dla siebie, czy dla bliskiej Wam osoby. Grafiki są na różne tematy, na różne problemy i sytuacje. Wszystko zależy od Was, od Waszych potrzeb. Grafika może być bardzo wartościowym prezentem, ale też przede wszystkim dużą...
 • Kontakt

  Zapraszamy do kontaktu z Nami w różnych sprawach. Jeśli macie jakieś propozycje, wątpliwości, pytania odnośnie Kart, grafik, warsztatów, spotkań, Nas samych itd. piszcie śmiało.
 • Inne sposoby rozkładania Kart

  Poza rozkładem Kart Życia "Cztery Sfery" są jeszcze inne sposoby rozkładania Kart. Tutaj je przedstawiamy.
 • Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O.

  Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w byciu w takiej relacji. Oto jakie Karty się pojawiły:
 • Interpretacje wybranych Kart Życia

  Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpretacje. Pomożemy tutaj zrozumieć co oznaczają i jak należy je odczytywać.
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 1
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane