Inne sposoby rozkładania Kart

Data dodania: 2013-11-02 02:30:20, Dodane przez: Honia
Wyświetlony 2009 razy, Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!
Inne sposoby rozkładania Kart

Poza rozkładem Kart Życia "Cztery Sfery" są jeszcze inne sposoby rozkładania Kart.

1. Wyciąganie Kart na określoną sytuację, z którą mamy problem. Wyciągamy wtedy jedną, lub więcej Kart w zależności od tego ile potrzebujemy aby rozjaśnić sobie temat. Zadajemy wtedy konkretne pytanie, np. "jakie mam emocje", "co mogę zrobić, jak pomóc" itd. Możemy też nie zadawać pytania, a ogólnie wyciągnąć Karty na dany temat i Karty pokazują z czym się stykamy, co mamy zrobić, czego nam brakuje w danej sytuacji.

2. Wyciąganie Kart podobnie jak wyżej, lecz oprócz tego do każdej Karty wyciąga się Karty podpowiedzi - pomocnicze.

3. Karty na teraz - wyciąganie Kart na teraz, co w tej chwili w Nas się dzieje, z jakim rzeczami stykamy się w sobie teraz. Taki rozkład Kart pomaga w byciu uważnym, w samoobserwacji, aby bardziej wiedzieć co się we mnie teraz dzieje, czym mam się zająć, co robić. Pomaga to też w określeniu swojego aktualnego stanu psycho-emocjonalnego.

4. Karty na bieżący dzień - wyciąga się Karty rano, na bieżący dzień, aby zobaczyć z czym danego dnia będę sie stykać, co bedę mieć do przejścia. Można wtedy dodatkowo wybierać sobie na te motywy Karty, które mają podać podpowiedzi jak radzić sobie z określonymi sytuacjami, emocjami, które się podzieją.

Komentarze do artykułu: Inne sposoby rozkładania Kart

Nick:
E-mail:
Artykuły podobne do Inne sposoby rozkładania Kart:
 • Kontakt

  Zapraszamy do kontaktu z Nami w różnych sprawach. Jeśli macie jakieś propozycje, wątpliwości, pytania odnośnie Kart, grafik, warsztatów, spotkań, Nas samych itd. piszcie śmiało.
 • Jak zamówić interpretacje Kart Życia

  Przygotowujemy interpretację pełnego rozkładu Kart Życia z podziałem na 4 sfery. Możesz wybrać temat Ciebie, Twojego Życia, poznania swojego planu i zobaczenia co możesz zrobić aby ten plan wykonać. Temat może też dotyczyć jakiegokolwiek nurtującego tematu dotyczącego Ciebie. Jest to...
 • Nasze doświadczenia

  Rozkładaliśmy Karty Życia w wielu momentach naszego życia, każdego dnia. Wyciągaliśmy Karty wtedy, gdy musieliśmy podjąć jakąś decyzję, gdy mieliśmy jakieś kłopoty, czy to w pracy, czy związane ze zdrowiem, czy w naszych relacjach ze sobą, z dziećmi i innymi...
 • Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O.

  Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w byciu w takiej relacji. Oto jakie Karty się pojawiły:
 • Instruktaż interpretacji

Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 2
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane