Dlaczego to działa

Data dodania: 2013-11-02 02:31:06, Dodane przez: Honia
Wyświetlony 2361 razy, Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!
Dlaczego to działa
Oryginalny obraz: http://bucultureshock.com/wp-content/uploads/2013/01/Baby-Kissing-on-Mirror.jpeg
Karty nie są wymysłem umysłu, dlatego działają. Jak tworzy się nasze życie? Przychodzą do nas sytuacje, które mają nas czegoś nauczyć, coś wskazać. Wszystko tak misternie, skrupulatnie prowadzone. Każdego dnia ludzie na całym świecie doświadczają nieprzypadkowych sytuacji, zdarzeń. "Nic nie dzieje się z przypadku" -  jak mówi wcale nieezoteryczne powiedzenie, lecz takie powszechne nawet. Jeśli nie chcemy czegś w swoim życiu rozwikłać, pewnych emocji, pewnych konfliktów, pewnych ograniczeń, życie aż do znudzenia powtarza nam te same tematy, abyśmy przez to przeszli i nigdy nie ma żadnej ulgi. Bo życie to jak szkoła, przechodzenie do następnej klasy - musisz zdać egzamin. Jeśli zdasz - idziesz wyżej, wiesz więcej, jesteś mądrzejszy, spokojniejszy, coraz bardzie oświecony, coraz bliżej Boga na nowo. Ci, którzy nie chcą załapać sensu tych powtarzających się sytuacji, doświadczeń, tłuczą się przez życie z poczuciem "skarania boskiego", czy niesprawiedliwości, "okrucieństwa" losu i w takiej nieświadomości odchodzą z ziemi i wracają w innych formach, aby dalej dokończyć nieodrobione lekcje. Ci, którzy załapali, wiedzą już, że wszystko jest prowadzone przez Boga, przez ich Dusze, przez ich Wyższe Ja, przez Aniołów itd. I tak jest z Kartami Życia - wypadają te, które mają wypaść, te najwłaściwsze. Karty te to energia, która jest odzwierciedleniem Nas samych, one są w Naszym polu, odbijają to co w sobie mamy, najgłębiej ukryte niekiedy motywy, to czego nie jesteśmy w stanie zobaczyć zawężonym umysłem będącym w wielu schematach. To tak jak w ciągu dnia przychodzą do Nas wskazówki w postaci myśli, słów innych ludzi, czy to na żywo, czy to w książce, czy w telewizji, pojawia się nagle jakiś pomysł "nie wiadomo skąd". Jeśli jest się wsłuchanym w życie, łatwo się to wszystko wyłapuje, łatwo widzi i wtedy to wszystko staje się niezwykłe. Pozostaje się w zachwycie, bo wie się, po co jest każda nawet najdrobniejsza chwila życia.

Komentarze do artykułu: Dlaczego to działa

Nick:
E-mail:
Artykuły podobne do Dlaczego to działa:
 • Coś na początek

  No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od czego zacząć. I wtedy pojawiło się, żeby na początek wybrać pięć Kart i na tych, które sie pojawią pokazać Wam mozliwości interpretacji....
 • Twórcy Kart Życia

  Kim jesteśmy? Duszą podróżującą w ludzkim ciele. Swoim Wyższym Ja. W tysiącach wcieleń byliśmy obywatelami różnych planet, przedstawicielami wielu cywilizacji. Jesteśmy dziećmi wszechświata, kosmosu. Na co dzień jesteśmy zupełnie zwyczajni, bo tacy jesteśmy. Całe życie to dla Nas duchowość, nie...
 • Cel Kart Życia

  Karty Życia mają rozwikłać pokłady naszej podświadomości, doprowadzić nas do wolności, szczęścia obfitości i ostatecznie do wzniesienia. Taki jest ostateczny cel Kart. A jakie są cele drobne, te, które mają zaprowadzić do głównego celu? Karty mają pomóc rozpoznać Kim Jestem....
 • Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O.

  Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w byciu w takiej relacji. Oto jakie Karty się pojawiły:
 • Interpretacje wybranych Kart Życia

  Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpretacje. Pomożemy tutaj zrozumieć co oznaczają i jak należy je odczytywać.
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 3
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane