Cel Kart Życia

Data dodania: 2013-11-02 02:32:36, Dodane przez: Honia
Wyświetlony 2680 razy, Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!
Cel Kart Życia
Oryginalny obraz: http://www.nithyananda.org/sites/default/files/teaser_images_article/life-goal.jpg?1320128066

Karty Życia mają rozwikłać pokłady naszej podświadomości, doprowadzić nas do wolności, szczęścia obfitości i ostatecznie do wzniesienia. Taki jest ostateczny cel Kart. A jakie są cele drobne, te, które mają zaprowadzić do głównego celu? Karty mają pomóc rozpoznać Kim Jestem. Nie poznamy siebie dopóki tkwimy w umyśle z całym zasobem jego programów, zakodowań, które nie pochodzą ze Źródła. Karty mają wyprowadzać Nas z umysłu, abyśmy nauczyli się patrzeć na rzeczy z pozycji wyższych czakramów, aby zachować klarowność, jasność widzenia, aby zobaczyć jak sprawy się mają poprzez całość, albo z punktu widzenia całości, a nie poprzez zaściankowe, ograniczone ego, które stoi na przeszkodzie Miłości i Jedności. Nie poznamy siebie dopóki nie poznamy naszych emocji, dopóki nie będziemy na tyle uważni, aby widzieć różne te emocje na daną chwilę, dopóki nie będziemy na tyle szczerzy z samymi sobą, aby nie wypierać konkretnych motywów, które mamy w sobie. Często myślimy, że wszystko już jest dobrze, że nie mamy danej emocji, że nie czujemy jakiejś złości, że coś wybaczyliśmy, oczyściliśmy, jednakże często się mylimy, te rzeczy nadal są głębiej i choć myślimy, że jesteśmy w spokoju, że staramy się być w Bogu, ta rzecz w Nas jest i odzdziaływuje, na nasze życie, na to jakim go tworzymy, na naszych bliskich, którzy dzielą z nami wspólną przestrzeń i przenikamy się nawzajem swoimi polami. Dlaczego tak się dzieje? Zazwyczaj chodzi o Akceptację. Akceptację swojego cienia. Oczyszczamy coś w sobie, bo się tego boimy, bo nie chcemy, bo nie chcemy mieć tej ciemności w sobie, bo chcemy już być tacy świetliści i już. Często nie umiemy dość długo pobyć  z czymś, tak dogłębnie dotykając najgłębszych warstw bólu danej emocji, a chcemy, żeby to znikło. Robimy sztuczne oczyszczania, używając różnych ezoterycznych technik, a nie dotykamy bólu, a jak już dotkniemy, to tak lekko, bo już pojawia się nieakceptacja, bo wewnętrzne dziecko zaczyna płakać, a my już słuchamy tylko jego. A tu trzeba swoją ciemność poznać, zrozumieć, przytulić, nauczyć się z nią żyć "za pan brat", zaakceptować, że będzie nam towarzyszyć zawsze, przeplatać się ze światłością, bo taka jest Natura Wszechrzeczy. Światło nie może istnieć bez Ciemności, Ciemność nie może istnieć bez Światła. Karty Życia tego uczą, poruszająco, aż do łez, do głębokiego zachwytu nad Istnieniem, często dotkliwie, ale to tylko dla naszego ego, a ego chcemy przecież poddać Bogu. Poddajmy więc.

Komentarze do artykułu: Cel Kart Życia

Nick:
E-mail:
Artykuły podobne do Cel Kart Życia:
 • Coś na początek

  No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od czego zacząć. I wtedy pojawiło się, żeby na początek wybrać pięć Kart i na tych, które sie pojawią pokazać Wam mozliwości interpretacji....
 • Dlaczego to działa

  Karty te to energia, która jest odzwierciedleniem Nas samych, one są w Naszym polu, odbijają to co w sobie mamy, najgłębiej ukryte niekiedy motywy, to czego nie jesteśmy w stanie zobaczyć zawężonym umysłem będącym w wielu schematach.
 • Nasze doświadczenia

  Rozkładaliśmy Karty Życia w wielu momentach naszego życia, każdego dnia. Wyciągaliśmy Karty wtedy, gdy musieliśmy podjąć jakąś decyzję, gdy mieliśmy jakieś kłopoty, czy to w pracy, czy związane ze zdrowiem, czy w naszych relacjach ze sobą, z dziećmi i innymi...
 • Twórcy Kart Życia

  Kim jesteśmy? Duszą podróżującą w ludzkim ciele. Swoim Wyższym Ja. W tysiącach wcieleń byliśmy obywatelami różnych planet, przedstawicielami wielu cywilizacji. Jesteśmy dziećmi wszechświata, kosmosu. Na co dzień jesteśmy zupełnie zwyczajni, bo tacy jesteśmy. Całe życie to dla Nas duchowość, nie...
 • Interpretacje wybranych Kart Życia

  Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpretacje. Pomożemy tutaj zrozumieć co oznaczają i jak należy je odczytywać.
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 1
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane