O Kartach

Skąd Karty Życia przyszły, jak powstały? Kto na Ziemi jest ich przekaźnikiem? Jaki jest ich cel? Jak działają? W jaki sposób można z nimi pracować, jak rozkładać?
W świecie ezoterycznym istnieje wiele różnych kart, każde mają swoją historię, a my chcemy naszą historią się podzielić. To proces przybliżania Was do tych Kart, abyście mogli z nich jak najpełniej korzystać, abyście mogli wiedzieć z czym macie do czynienia. Tak wiedzieć dla umysłu, bo poczujecie już w praktyce poprzez swoje indywidualne doświadczenie. Chcemy byście poznali też nas, bo to my pomogliśmy Kartom Zycia przybrać materialną formę. Jesteśmy z tego dumni, ale jednocześnie chcemy służyć i pomagać tymi Kartami sobie i innym z pokorą.
Zapoznajemy Was też ze sposobami rozkładania Kart, jest kilka sposobów. Sami je wypracowaliśmy i widzieliśmy jak każdy z tych sposobów działa i to skutecznie. Na pracę z Kartami Życia nie musicie mieć wiele czasu, są też sposoby "na szybko", aby sprawnie, na bieżąco rozwiązać jakiś problem, jakąś emocję i dalej działać na ziemskim planie. Są też sposoby dłuższej pracy, złożonej, pracy samemu, pracy w grupie. Każdy sposób jest niesamowity i rozwijający.

Artykuły:

 • Cel Kart Życia

  Cel Kart Życia

  Data dodania: 2013-11-02 02:32:36, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 2680 razy, Komentarzy: 0
  Karty Życia mają rozwikłać pokłady naszej podświadomości, doprowadzić nas do wolności, szczęścia obfitości i ostatecznie do wzniesienia. Taki jest ostateczny cel Kart. A jakie są cele drobne, te, które mają zaprowadzić do głównego celu? Karty mają pomóc rozpoznać Kim Jestem.
 • Skąd przyszły

  Skąd przyszły

  Data dodania: 2013-11-02 02:32:32, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 2344 razy, Komentarzy: 0
  Cały zamysł kart przyszedł z wymiarów 11 i 12 i jest zbiorem energii, płynącym od wielu Istot, które poza materią w swoich wysubtelnionych ciałach bez ciał pomagają nam i wspierają Nas każdego dnia w poszerzaniu Naszej świadomości i wykraczaniu poza umysł w coraz to wyższe zrozumienia życia ziemskiego, wszechświata, Boga i samych siebie.
 • Twórcy Kart Życia

  Twórcy Kart Życia

  Data dodania: 2013-11-02 02:32:31, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 2967 razy, Komentarzy: 0
  Kim jesteśmy? Duszą podróżującą w ludzkim ciele. Swoim Wyższym Ja. W tysiącach wcieleń byliśmy obywatelami różnych planet, przedstawicielami wielu cywilizacji. Jesteśmy dziećmi wszechświata, kosmosu. Na co dzień jesteśmy zupełnie zwyczajni, bo tacy jesteśmy. Całe życie to dla Nas duchowość, nie tylko na specjalnych spotkaniach duchowych, ale w każdym najbardziej nawet prozaicznym momencie życia.
 • Dlaczego to działa

  Dlaczego to działa

  Data dodania: 2013-11-02 02:31:06, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 2361 razy, Komentarzy: 0
  Karty te to energia, która jest odzwierciedleniem Nas samych, one są w Naszym polu, odbijają to co w sobie mamy, najgłębiej ukryte niekiedy motywy, to czego nie jesteśmy w stanie zobaczyć zawężonym umysłem będącym w wielu schematach.
 • Rozkład Kart "Cztery Sfery"

  Rozkład Kart "Cztery Sfery"

  Data dodania: 2013-11-02 02:30:59, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 2212 razy, Komentarzy: 0
 • Inne sposoby rozkładania Kart

  Inne sposoby rozkładania Kart

  Data dodania: 2013-11-02 02:30:20, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 2009 razy, Komentarzy: 0
  Poza rozkładem Kart Życia "Cztery Sfery" są jeszcze inne sposoby rozkładania Kart. Tutaj je przedstawiamy.
 • Jak zamówić interpretacje Kart Życia

  Jak zamówić interpretacje Kart Życia

  Data dodania: 2013-11-02 02:29:00, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 2189 razy, Komentarzy: 0
  Przygotowujemy interpretację pełnego rozkładu Kart Życia z podziałem na 4 sfery. Możesz wybrać temat Ciebie, Twojego Życia, poznania swojego planu i zobaczenia co możesz zrobić aby ten plan wykonać. Temat może też dotyczyć jakiegokolwiek nurtującego tematu dotyczącego Ciebie. Jest to rozkład bardzo szczegółowy, odnoszący się do głebokich warstw Ciebie samego.
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 2
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane