Interpretacja tematu przejścia na dietę praniczną

Data dodania: 2014-08-15 00:14:31, Dodane przez: Honia
Wyświetlony 2180 razy, Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!
Interpretacja tematu przejścia na dietę praniczną
Oryginalny obraz: photo credit: Pietro Zuco via photopin cc

Rozważania na temat przejścia na dietę praniczną pojawiły się u mnie kilka tygodni temu, ale temat był taki w tle, bez wgłębiania się. Wczoraj po obejrzeniu filmu o odżywianiu światłem bardzo mnie poruszyło. Poprosiłam Tomka żeby pokazał mi swoje notaki z warsztatów diety pranicznej. Czytał. byłam podekscytowana, a jednocześnie coraz gorzej się czułam w ciele. Weszłam sobie w medytację i widziałam jak temat we mnie się tworzy. Cały czas obserwuję różne emocje i siebie jako osobę odżywiającą się światłem. Temat we mnie dojrzewa, to dopiero początek ogromnego tematu i na ten początek wyciągnęłam sobie Karty, aby zobaczyć co na ten moment stoi na przeszkodzie przejścia na pranę, z czym mam się uporać. Oto Karty:

nienawiść, materia, radość istnienia, pełnia, szczęście, zwycięstwo, czułość, pustka, wsparcie, sekrety

Wybrałam podpowiedzi dla Karty NIENAWIŚĆ - nauka, fioletowy płomień, uwielbienie

Tu chodzi o moją zakorzenioną niechęć do nauki. Temat diety pranicznej wymaga dużego zgłębienia, nie tylko w teorii, ale w sobie. Jeśli nie przekroczę lenistwa do nauki, dosłownie nienawiści, nic nie ruszy.
Dalej Karta fioletowy płomień - ciekawe to jest, bo w moim życiu używam tego duchowego narzędzia, jednak Karta pokazuje mi, że potrzeba więcej i u podstawy leży dosłownie nienawić do tego ognia transformacyjnego, totalnego osadzenia się w nim. On jest w stanie być moim dużym wsparciem w dokonywaniu spalań różnych schematów związanych z jedzieniem i nie tylko, zakodowań i przetransformowania mnie, przemiany moich struktur do możliwości przejścia na pranę.
Kolejna Karta uwielbienie. Ciekawy zestaw nienawiść do uwielbienia. Potrzebne jest uwielbienie tematu, podejścia do niego naprawdę z potężną pasją.

Kolejne podpowiedzi dla Karty MATERIA - oddanie, młodość, zaufanie, wynaturzenie.

Jeszcze głębsze osadzenie się w materii, oddanie się życiu codziennemu, bycie w tym lekkim, młodym, świeżym, zaufanie tej codzienności, temu ciału, temu życiu, które czyni mnie człowiekiem. Zaufanie, że nic nie jest w stanie mnie wynaturzyć, zaufać materii, życiu na Ziemi.

Następne Karty są bardzo dosłowne. Pokazują jak ważne jest bycie w radości, odczucie pełni w sobie, odczuwanie szczęścia. Podnoszenia tego wszystkiego w sobie. I nastawienia się na zwycięstwo. Ja wiem co to wszystko dla mnie znaczy, jakie wycofywania z różnych działań, przedsięwzięć miały miejsce w moim życiu z powodu lęku przed porażką, z powodu braku wiary w siebie.

Czułość - to Karta, która mówi o bycia czułym, łagodnym, delikatnym dla siebie, dla innych, dla otoczenia, dla życia, dla całości. Bycia takim miękkim, wyrozumiałym.

Następnie wyjście z pustki, nie pozwalanie sobie na jakiekolwiek jej przejawy, zapełnianie jej na różne sposoby, które mają służyć osiągnięciu pełni, podnoszenie wibracji.

Wsparcie to umiejętność czerpania z wsparcia, proszenie o wspracie, choćby członków rodziny, w czasie przechodzenia na taki sposób odżywiania się. Nie jest to łatwe, zatem wsparcie jest konieczne.

Podpowiedzi dla Karty SEKRETY - kłamstwo, smutek, gra, ciało, nieograniczone możliwości, uzdrawianie energią.

Cóż to wszystko znaczy, przestać chować swoje zdolności, umiejętności, wyciągnąć na światło dzienne temat uzdrawiania energią, który będzie służył, wspierał mocno proces, a także skupić się na nieograniczoności. Przestać grać i oszukiwać siebie, że nie ma się tej mocy, tych zdolności, względem siebie, swojego ciała, które potrzebuje uzdrowienia i ma te nieograniczone możliwości.

Komentarze do artykułu: Interpretacja tematu przejścia na dietę praniczną

Nick:
E-mail:
Artykuły podobne do Interpretacja tematu przejścia na dietę praniczną:
 • Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O.

  Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w byciu w takiej relacji. Oto jakie Karty się pojawiły:
 • Coś na początek

  No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od czego zacząć. I wtedy pojawiło się, żeby na początek wybrać pięć Kart i na tych, które sie pojawią pokazać Wam mozliwości interpretacji....
 • Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L.

  Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po prostu nie ma w swoim życiowym planie podróżowania. Umysł do tego ciągnie, natomiast Dusza wyznaczyła sobie inny plan.
 • Nasze doświadczenia

  Rozkładaliśmy Karty Życia w wielu momentach naszego życia, każdego dnia. Wyciągaliśmy Karty wtedy, gdy musieliśmy podjąć jakąś decyzję, gdy mieliśmy jakieś kłopoty, czy to w pracy, czy związane ze zdrowiem, czy w naszych relacjach ze sobą, z dziećmi i innymi...
 • Warsztaty Pracy z Kartami Życia, grudzień 2014

  Zapraszamy na warsztat, który rozpocznie drogę wgłąb siebie do swej potężnej podświadomości, do uzdrowienia jej, do rozpoznawania i stopniowego burzenia skostniałych struktur ego. A gdzie dalej ta droga może Cię zaprowadzić? Do Wyżyn siebie, do najgłębszego miejsca w swoim sercu,...
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 1
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane