Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L.

Data dodania: 2014-12-17 23:57:00, Dodane przez: Honia
Wyświetlony 1655 razy, Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L.
Oryginalny obraz: Photo credit: AlicePopkorn / Foter / CC BY-NC-ND

Interpretacja Kart Życia rozłożonych dla znajomej na problem niemożliwości podróżowania.

Wypadły następujące Karty: odrzucenie, komunikacja, osamotnienie, zasady, znęcanie się, bezpieczeństwo, ciało, wieczność.

Pierwsza Karta to odrzucenie. Karty pomocnicze do tej Karty to: joga, naturalność, działanie.

Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiało mi się, że ta osoba po prostu nie ma w swoim życiowym planie podróżowania. Umysł do tego ciągnie, natomiast Dusza wyznaczyła sobie inny plan. Pierwsze 3 Karty pomocnicze coraz silniej pokazywały mi to, a następnie to, że nie ma być rozwiązywania tego problemu lecz skupienie się na tych rzeczach, które Karty pokazują, że to są sprawy ważniejsze, których rozwiązanie w sobie będzie służyć, oswobodzi, a dalej stworzy przestrzeń do działań, które naprwdę są potrzebne, przeznaczone.

Jeśli coś nie jest planem boskim, planem, który Dusza wzięła sobie na to wcielenie, Karty oczywiście nie pokażą jak ten problem rozwiązać, jak mieć to co się chce, bo nie mogą działać wbrew boskiemu planowi, one pokażą na czym należy się po prostu skupić w swoim życiu.

I tak oto należy sie skupić na tym, że odrzuciło się pewne wartości, które są niezwykle potrzebne - pewne zamiłowania, ciągoty do jogi - to mogą być różne jej aspekty - bhakti joga, hatha joga, kriya joga, pewne jogiczne ćwiczenia oddechowe itd. Potrzebne jest samemu odkrywanie, co będzie dobre. To jest droga do powrotu do siebie, osadzenia się w sobie, odzyskania kontaktu z samym sobą, aby móc na nowo połączyć się z Bogiem, zjednać z samym sobą. Dalej - zatracona została naturalność, czyli prawdziwe potrzeby, chęć realizownia różnych pragnień na rzecz obowiązków. Wyglada na to, że obowiązki pochłonęły wszystko, spore przejawy własnej naturalności, autentyczności. Brakuje działania na rzecz siebie. Trzeba zrozumieć, że rodzina jest jednym organizmem i aby ten organizm dobrze działał, muszą być sprawne wszystkie organy czyli poszczególni członkowie rodziny. Zatem trzeba działać na rzecz samego siebie. Nie odrzucać siebie.

Kolejna Karta - komunikacja - jest słaba z samym sobą, ale Karty podpowiedzi pokazują, że w dużej mierze chodzi o dom i oczekiwania - Karty: zdrada, dom, oczekiwania, radość istnienia. Jest jakby poczucie, że niejako zdradza się swoją rodzinę, ponieważ ma się pewne oczekiwania wobec rodziny, wobec funkcjonowania domu, tego co się w nim dzieje: podziału obowiązków, wspólnego spędzania czasu, pewnej rodzinności, aktywności, bycia bardziej razem niż obok siebie - jednakże nie mówi się o tym i to bardzo dusi. Taka podstawa w tym wszystkim, aby wykrzesać z siebie radość istnienia, bo jej brak blokuje komunikację.

Osamotnienie - jest to poczucie osamotnienia w życiu, jak z niego wyjść - Karty pokazują - walkę, ból, wdzięczność, schematy. Zaprzestać wewnętrznie walczyć z bólem, związany jest on z dzieciństwem. Trzeba zobaczyć ten ból osamotnienia w tamtym okresie życia, przyjrzeć się mu, w pełni go przeżyć i odczuć wdzięczność, że ma się ten wgląd i można się uwolnić, żeby zobaczyć, że to osamotnienie jest tylko schematem wtłoczonym przez rodziców, ich własnym osamotnieniem. Trzeba też zobaczyć jakie schematy stoją za osamotnieniem, co uważa się o sobie, o innych ludziach, o utrzymywaniu pewnych relacji itd.

Tu trzeba zostawić pewne zasady i ogólnie przyjrzeć się w czym jest się zbyt zasadniczym, czy może warto coś w sobie poluźnić. Bardzo ciekawe, ale właśnie przy znęcaniu się Karty pomocnicze pokazują walkę, człowieka, duszę, złość, czyli to, że walczy się z sobą, z planem swojej duszy, wybiera się te ludzkie pragnienia, które są niekoniecznie zgodne z tym co naprawdę jest dla siebie, czyli są wypadkową jakichś naleciałości, tego co się przeczytało, przejęło od rodziców, przeżyło w poprzednich wcieleniach itd.

Następne kwestie to bezpieczeństwo - trzeba zobaczyć dlaczego nie czuje się bezpiecznie na ziemi, a wszystko to tak bardzo jest związne ze zrozumieniem, czym jest ciało i czym jest wieczność. Aby też patrzeć nie poprzez nietrwałość ciała, lecz z perspektywy wieczności, tym, że się jest Istotą wieczną i na tym fundamencie budować swoje poczucie bezpieczeństwa.

Komentarze do artykułu: Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L.

Nick:
E-mail:
Artykuły podobne do Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L.:
 • Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O.

  Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w byciu w takiej relacji. Oto jakie Karty się pojawiły:
 • Coś na początek

  No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od czego zacząć. I wtedy pojawiło się, żeby na początek wybrać pięć Kart i na tych, które sie pojawią pokazać Wam mozliwości interpretacji....
 • Interpretacje wybranych Kart Życia

  Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpretacje. Pomożemy tutaj zrozumieć co oznaczają i jak należy je odczytywać.
 • Interpretacja tematu przejścia na dietę praniczną

  Rozważania na temat przejścia na dietę praniczną pojawiły się u mnie kilka tygodni temu. Temat we mnie dojrzewa, to dopiero początek ogromnego tematu i na ten początek wyciągnęłam sobie Karty, aby zobaczyć co na ten moment stoi na przeszkodzie przejścia...
 • Nasze doświadczenia

  Rozkładaliśmy Karty Życia w wielu momentach naszego życia, każdego dnia. Wyciągaliśmy Karty wtedy, gdy musieliśmy podjąć jakąś decyzję, gdy mieliśmy jakieś kłopoty, czy to w pracy, czy związane ze zdrowiem, czy w naszych relacjach ze sobą, z dziećmi i innymi...
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 2
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane