Coś na początek

Data dodania: 2014-08-25 04:39:21, Dodane przez: Honia
Wyświetlony 2404 razy, Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!
Coś na początek

No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od czego zacząć. I wtedy pojawiło się, żeby na początek wybrać pięć Kart i na tych, które sie pojawią pokazać Wam mozliwości interpretacji. Zanim jednak do tego dojdę, napiszę jeszcze kilka słów wstępu.

Karty zawsze pokazują czego jest brak w Nas, lub niedobór. Zatem jeżeli wypadają Nam takie Karty jak np. RADOŚĆ, SŁOŃCE, ŹRÓDŁO, POJEDNANIE, DAWANIE - to nie traktujmy tego omylnie myśląc, że w tych energiach jesteśmy, lecz właśnie, że tych rzeczy nam brakuje, lub mamy w ilości niewystarczającej. Karty Życia nie określają w ilu procentach mamy daną rzecz, a w ilu jej nie mamy. Musimy w sobie sami to określić, to wymaga jednak dużej szczerości. Jeśli mamy dobry kontakt ze swoim Wyższym Ja, jesteśmy oczywiście w stanie to odebrać, ale i to wymaga dużej szczerości, jeśli jej nie mamy i jeśli nie mamy dystansu emocjonalnego, łatwo możemy swoi umysłem zafałszować odbiór. To wszystko trzeba dobrze wyważyć. Najlepiej jest być w nastawieniu, że chcę iść ciągle dalej, do przodu i, że jeżeli mamy o sobie mniemanie, że np. jesteśmy już mocno w radości albo dawaniu siebie, a wypadną te Karty świadczące o jakimś niedoborze tego, to pozostańmy pokorni wobec tego. Karty dalej pomogą rozwikłać w jakich kwestiach w jakich tematach przejawialiśmy pewne braki w podanych motywach z Kart.

Ważne jest, aby Karty interpretować po kolei, tak jak wypadają, wiązać je ze sobą, nie lekceważyć żadnej Karty, traktować je jako równie ważne.

Jest bardzo wskazane zinterpretować obrazek z Karty aby zobaczyć w sobie dany problem. To jest bardzo transformujące, bo wpuszczamy do siebie energię symboli na obrazku i to wspiera Nasz proces przemiany. Tak więc jest to pomocne, lecz nie jest konieczne.

A teraz wybrane pięć Kart.

BLISKOŚĆ - Karta pokazuje, że brakuje bliskości w naszej relacji z jakąś osobą, z Bogiem, bądź z samym sobą. Doszukujemy się dlaczego nam tej bliskości brakuje, w czym ona się przejawia. Co mamy w sobie zmienić.

ZAZDROŚĆ - Karta pokazuje, że odczuwamy zazdrość wobec kogoś, czegoś, jakiejś cechy, którą ktoś ma, jakiejś rzeczy, którą ktoś posiada. Zazdrość o to, że ktoś jest w czymś lepszy, że sobie z czymś lepiej radzi.

RODZEŃSTWO - Karta wbrew pozorom nie musi dotyczyć rodzeństwa, które posiadamy, lecz motywów jakie mamy w sobie wobec tematu rodzeństwa. Jeśli np. ta Karta wyskakuje nam na temat naszej relacji z jakąś osobą to musimy cofnąć się, zagłębić się w relacje z naszym rodzeństwem, często trzeba cofnąć się do dzieciństwa. To stanowi niejako wzór tego co mamy w tej relacji, o którą pytamy Karty. Po prostu przenosimy swoje motywy jakie mieliśmy, czy mamy z naszym bratem, czy siostrą, na daną relację, np. z partnerem. Jeżeli np. rywalizowaliśmy z naszym rodzeństwem, czuliśmy w jakiś sposób niesprawiedliwość, że jesteśmy np. mniej kochani przez rodzica, niż brat czy siostra, to wtedy możemy tak się czuć w danej relacji np. w związku partnerskim. Przechodzimy podobne motywy, podobne emocje, czujemy się jak ta mała dziewczynka - siostra, mały chłopiec - brat i odczuwamy, że inni wolą bardziej naszego partnera. Trzeba bardzo dokładnie przyjrzeć się tym emocjom, tym relacjom, od każdej strony.

WIARA - Karta wskazuje na brak, niedobór wiary, aby czemuś zawierzyć, lub też zobaczyć, że ogólnie mamy problem z zawierzeniem czemuś i zobaczyć dlaczego, czy słusznie, czy też nie.

PUSTKA - odczuwamy pustkę w danej sytuacji, w danej relacji, dlaczego, boimy się tej pustki, zetkinijmy się z nią w sobie, czym dla nas jest.

Bardzo to wszystko ciekawe, zobaczyłam, że wyciągnęłam Karty dla siebie, a to wszystko ważne również dla Was, że akurat taki zestaw.I tak to pięknie Duch prowadzi. Dostałam polecenie wyciągnięcia pięciu Kart do tego artykułu, nie wiedząc do czego to wszystko prowadzi. A oto cała interpretacja tych wszystkich Kart w jednej całości.

Od niedawna nastąpiły pewne zaburzenia w bliskości w moim związku z Tomkiem. Spowodowały to pewne emocje, z którymi nie mogłam sie uporać. Karty ukazują, że pod przykrywką tych emocji są głębsze emocje, które są tym zapalnikiem, a związane są mocno z moimi relacjami z moim starszym bratem (który na dodatek odszedł z Ziemi gdy byłam jeszcze dzieckiem). Do tej pory, pomimo zobaczenia wielu warstw całej tej sytuacji nie uporałam się z relacją z moim bratem i przenoszę ją mocno na relację z Tomkiem (z którym co też istotne miałam pod rząd 16 wspólnych wcieleń jako rodzeństwo). To też temat zazdrości o jego ogólnie mówiąc "lepszość", którą odczuwałam również w stosunku do brata z tego wcielenia. Mam wreszcie zawierzyć temu, że to nie jest prawda, że daję moc iluzji jaką stworzył mój umysł na podstawie doświadczeń z dzieciństwa z moim starszym bratem i których chce się trzymać, choć realia są zupełnie inne. To całe utkwienie w przeszłości, w relacji z bratem jest źródłem odczuwanej przeze mnie pustki, która pojawia się za każdym razem gdy mam poczucie bycia gorszą, lub odrzuconą. Brak dostatecznie własnej mocy i utrzymuje mnie w tej pustce.

Tak na marginesie dodam, że jestem sobie głębiej z tym tematem, a tu zawarłam tylko sedno, aby dać Wam obraz tego jak należy odczytywać Karty Życia.

Zatem do następnego artykułuSmile

Komentarze do artykułu: Coś na początek

Nick:
E-mail:
Artykuły podobne do Coś na początek:
 • Interpretacje wybranych Kart Życia

  Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpretacje. Pomożemy tutaj zrozumieć co oznaczają i jak należy je odczytywać.
 • Nasze doświadczenia

  Rozkładaliśmy Karty Życia w wielu momentach naszego życia, każdego dnia. Wyciągaliśmy Karty wtedy, gdy musieliśmy podjąć jakąś decyzję, gdy mieliśmy jakieś kłopoty, czy to w pracy, czy związane ze zdrowiem, czy w naszych relacjach ze sobą, z dziećmi i innymi...
 • Cel Kart Życia

  Karty Życia mają rozwikłać pokłady naszej podświadomości, doprowadzić nas do wolności, szczęścia obfitości i ostatecznie do wzniesienia. Taki jest ostateczny cel Kart. A jakie są cele drobne, te, które mają zaprowadzić do głównego celu? Karty mają pomóc rozpoznać Kim Jestem....
 • Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L.

  Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po prostu nie ma w swoim życiowym planie podróżowania. Umysł do tego ciągnie, natomiast Dusza wyznaczyła sobie inny plan.
 • Interpretacja tematu przejścia na dietę praniczną

  Rozważania na temat przejścia na dietę praniczną pojawiły się u mnie kilka tygodni temu. Temat we mnie dojrzewa, to dopiero początek ogromnego tematu i na ten początek wyciągnęłam sobie Karty, aby zobaczyć co na ten moment stoi na przeszkodzie przejścia...
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 4
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane