Jak interpretować Karty

Mała pomoc w tym jak interpretować Karty Życia. Czasem może nie być łatwo. Jeśli nie mamy wprawy w rozpracowywaniu naszej podświadomości, możemy natrafić na mur, który zablokuje dostęp do zobaczenia co dana karta dla nas znaczy. Gdy jesteśmy w zbyt dużych emocjach, one mogą wziąć górę i wtedy też stoimy z kartą w ręką i szukamy odpowiedzi w umyśle, który jest labiryntem bez wyjścia. Pomagamy tu jak obejść umysł. To są zaledwie przykłady, bo złożoność Kart Życia jest ogromna, ale mamy nadzieję, że pomocne. Większą pomoc w interpretowaniu Kart już bardziej zaawansowaną, bo na żywo i w praktyce możecie uzyskać na organizowanych przez Nas warsztatach.

Artykuły:

 • Instruktaż interpretacji

  Instruktaż interpretacji

  Data dodania: 2015-01-12 19:49:45, Dodane przez: Zoreal
  Wyświetlony 2001 razy, Komentarzy: 0
 • Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L.

  Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L.

  Data dodania: 2014-12-17 23:57:00, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 1655 razy, Komentarzy: 0
  Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po prostu nie ma w swoim życiowym planie podróżowania. Umysł do tego ciągnie, natomiast Dusza wyznaczyła sobie inny plan.
 • Coś na początek

  Coś na początek

  Data dodania: 2014-08-25 04:39:21, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 2365 razy, Komentarzy: 0
  No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od czego zacząć. I wtedy pojawiło się, żeby na początek wybrać pięć Kart i na tych, które sie pojawią pokazać Wam mozliwości interpretacji.
 • Interpretacje wybranych Kart Życia

  Interpretacje wybranych Kart Życia

  Data dodania: 2014-08-20 04:40:59, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 2006 razy, Komentarzy: 0
  Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpretacje. Pomożemy tutaj zrozumieć co oznaczają i jak należy je odczytywać.
 • Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O.

  Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O.

  Data dodania: 2014-08-17 00:26:11, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 1637 razy, Komentarzy: 0
  Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w byciu w takiej relacji. Oto jakie Karty się pojawiły:
 • Interpretacja tematu przejścia na dietę praniczną

  Interpretacja tematu przejścia na dietę praniczną

  Data dodania: 2014-08-15 00:14:31, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 2181 razy, Komentarzy: 0
  Rozważania na temat przejścia na dietę praniczną pojawiły się u mnie kilka tygodni temu. Temat we mnie dojrzewa, to dopiero początek ogromnego tematu i na ten początek wyciągnęłam sobie Karty, aby zobaczyć co na ten moment stoi na przeszkodzie przejścia na pranę, z czym mam się uporać.
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 1
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane