Nasze doświadczenia

Data dodania: 2014-04-02 05:22:00, Dodane przez: Honia
Wyświetlony 2342 razy, Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!
Nasze doświadczenia
Oryginalny obraz: http://guardianlv.com/wp-content/uploads/2013/08/neardeath.jpg

Rozkładaliśmy Karty Życia w wielu momentach naszego życia, każdego dnia. Wyciągaliśmy Karty wtedy, gdy musieliśmy podjąć jakąś decyzję, gdy mieliśmy jakieś kłopoty, czy to w pracy, czy związane ze zdrowiem, czy w naszych relacjach ze sobą, z dziećmi i innymi osobami. Wyciągaliśmy Karty gdy pojawiały sie jakieś emocje, gdy po prostu coś chcieliśmy w sobie rozwikłać. To były proste, szybkie wyciągania Kart. Niejednokrotnie wyciąganie Kart bolało, zwłaszcza wtedy już gdy dotarło do Nas, że nie pozostawiają one żadnych złudzeń. Uczyliśmy się (i nadal się uczymy) rozpoznawać w sobie najdrobniejsze szczegóły, które umykały umysłowi. Bardzo Karty pomagały nam i wciąż pomagają w dochodzeniu w Naszym związku do Jedności. One zawsze pokazywały szczerze, że obie strony miały w sobie różne motywy. Karty nie szczędzą w pokazywaniu rozlicznych schematów czychających w  podświadomości. Możemy się upierać, że jakiejś cechy mamy bardzo mało, jednakże one zawsze wyciągną daną rzecz na światło dzienne i pokażą wagę tej cechy. Karty Życia nie pozwalają zatrzymać się w rozwoju, stanąć i powiedzieć: "zrobiłam, zrobiłem duży krok do przodu - wystarczy", Karty pchają do tego żeby ciągle się udoskonalać. I tak dla przykładu właśnie - wielokrotnie gdy wyciągałam Karty w jakiejś sytuacji z dziećmi, w której myślałam, że byłam czuła, spokojna czy radosna - wypadały Karty wskazujące na brak radości, na marazm, czy chaos. Dlaczego tak się dzieje? Trzeba doszczętnie zobaczyć w sobie najdrobniejsze nawet przejawy dysharmonii, nie można być w samooszukiwaniu się, że wszystko już jest idealne.

Kiedy np. w jakimś konflikcie z Tomkiem zarzucałam mu ego czy  zamkniętość, Karty pokazywały te cechy często właśnie mi. Karty zmuszają do skupienia się na sobie, do zaprzestania ciągłego patrzenia na zewnątrz i naprawdę mogą doprowadzić człowieka do stanu spokoju i szczęśliwości. Jednakże trzeba się im poddać, potraktować je poważnie, wpuścić je do siebie, zastosować je w swoim życiu, jeśli stanowią konkretne wskazówki. Kiedy np. pomimo zmian i bycia w radości, Karty nadal wskazywały na niedobór radości, musiałam zetknąć sie, doszukać się w sobie, co takiego jeszcze sprawia, że tej radości w pełni nie odczuwam, albo dlaczego i w którym miejscu, momencie udaję tą radość, lub nie jest ona pełna. Wszystko to ciągłe szlifowanie siebie.

Niedawno miałam taką sytuację, gdzie byłam w pewnych emocjach i choć wydawały się one nieduże, jednakże oddziaływały na naszego małego synka, który był podrażniony i smutny. Wyciągnęłam Karty, które już pokazywały to w czym wcześniej byłam. Oto Karty: SZYSZYNKA, SZCZĘŚCIE, DOM, OCZYSZCZENIE, FIOLETOWY PŁOMIEŃ. Brakowało mi bycia w szyszynce, czyli w połączeniu z Bogiem, za bardzo byłam w umyśle, a to co było potrzebne to skupić się na budowaniu szczęścia w domu, zadbaniu o atmosferę o członków rodziny, o dzieci, w tym o małego Wojtusia. Miałam ten temat mocno odpuścić poprzez oczyszczenie tego co zakłócało mi w pełni skupienie się na domu. Miał pomóc mi w tym fioletowy płomień, któremu poddałam się i natychmiast zaczął ze mnie usuwać blokady. Efekt był natychmiastowy - Wojteczek natychmiast przestał marudzić, bardzo się wyciszył, wkrótce zasnął.

Dalszy ciąg doświadczeń nastąpi...

Komentarze do artykułu: Nasze doświadczenia

Nick:
E-mail:
Artykuły podobne do Nasze doświadczenia:
 • Doświadczenia Iwonki W.

  Dla siebie karty układam w różnych sytuacjach. Najczęściej gdy chcę zrozumieć dlaczego spotykają mnie jakieś bardzo emocjonalne sytuacje, z którymi nie jestem w stanie się pogodzić.
 • Coś na początek

  No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od czego zacząć. I wtedy pojawiło się, żeby na początek wybrać pięć Kart i na tych, które sie pojawią pokazać Wam mozliwości interpretacji....
 • Inne sposoby rozkładania Kart

  Poza rozkładem Kart Życia "Cztery Sfery" są jeszcze inne sposoby rozkładania Kart. Tutaj je przedstawiamy.
 • Interpretacje wybranych Kart Życia

  Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpretacje. Pomożemy tutaj zrozumieć co oznaczają i jak należy je odczytywać.
 • Interpretacja tematu przejścia na dietę praniczną

  Rozważania na temat przejścia na dietę praniczną pojawiły się u mnie kilka tygodni temu. Temat we mnie dojrzewa, to dopiero początek ogromnego tematu i na ten początek wyciągnęłam sobie Karty, aby zobaczyć co na ten moment stoi na przeszkodzie przejścia...
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 1
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane