Doświadczenia Iwonki W.

Data dodania: 2014-03-29 04:52:01, Dodane przez: Honia
Wyświetlony 2203 razy, Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!
Doświadczenia Iwonki W.
Oryginalny obraz: https://farm3.staticflickr.com/2396/1801596218_bd48e580d9_n.jpg

Karty życia stosowałam w przeróżnych sytuacjach. Jednym z takich ciekawszych moich doświadczeń z kartami to ułożenie ich wykonane dla mojej koleżanki oraz jej partnera. Oboje wykładali sobie po 12 kart w zamiennej kolejności. Połączyłam to w pary i w każdej wylosowanej parze kart wskazywałam im co uzyskają dzięki temu, że będą razem. Nie zapisywałam sobie jakie karty zostały wylosowane, więc nie wskażę ich interpretacji. Dla siebie karty układam w różnych sytuacjach. Najczęściej gdy chcę zrozumieć dlaczego spotykają mnie jakieś bardzo emocjonalne sytuacje, z którymi nie jestem w stanie się pogodzić. Układam je po kolei. Ilość kart jest różna w zależności od tego co poczuję. Gdy nie jestem w stanie zrozumieć czy też bardziej wyjaśnić sobie znaczenia jakiejś karty wówczas dodatkowo do tej karty losuję tak zwane „podpowiadacze” - wyjaśniam - to dodatkowo losowanie kart mające mi bardziej wyjaśnić kartę, którą nie rozumiem. Polecam układać sobie takie właśnie „podpowiadacze” w początkowych losowaniach. Bardzo mocno pomagają zrozumieć dany problem, który czasem można sobie zniekształcić.

Jednak najważniejszym była dla mnie interpretacja siebie. Honia na pewno opisze jak układać sobie cały układ na swoje życie. Mój układ ułożyłam sobie 2 lata temu. Jest w nim sporo haseł, które później w moich innych układach bardzo się powtarzały, a właściwie można by stwierdzić, że bardzo się powtarzały te hasła. To między innymi: osamotnienie, marazm, ojciec, wygląd zewnętrzny, pasja, mistrzostwo, pieniądze, pozory, księżyc, serce. Zauważam jak bardzo muszę skupiać się na tych hasłach.

Jak pracowałam nad tym aby zrozumieć i wdrożyć karty w życie?
Pierwsze to zadanie sobie pytania co chcę zrozumieć. Jaki temat w danej chwili mnie intryguje. Warto napisać wówczas sobie pytanie. Zauważyłam, że bardzo często później zmieniałam częściowo pytanie. Może to prowadzić do lekkiego chaosu.
Losowałam sobie wtedy karty. Powiedzmy na to, że wylosowałam kartę „śpiew”. Wiedziałam, że w danej chwili brakowało mi radości życia i czułam aby wyjść z mojego marazmu, czy też z lenistwa. Bardzo często wówczas wchodziłam sobie na youtube i szukałam jakiejś piosenki na karaoke i śpiewałam na cały głos o ile nie była to noc... Dawało mi to ogromne rozluźnienie i stawałam się bardziej ożywiona. Nagle chciało mi się tańczyć. Zmieniał mi się nastrój, z którego tak naprawdę musiałam wyjść a karty właśnie wskazywały na to aby iść właśnie taką drogą. Można też słuchać muzyki (byle nie ballad). Muzyka bardzo podnosi nasze wibracje, daje większą swobodę w działaniu i wyłącza mój umysł z nadmiaru myśli.

Bardzo często wychodziła mi karta „ojciec”. Była to jedna z najtrudniejszych dla mnie kart. Spojrzenie na to kim jest dla mnie mój tata i tym samym jak ja odnoszę się do mężczyzn. Bardzo mocno przyglądałam się i nadal patrzę na moje relację z tatą. Zmieniam swoje relacje do niego mimo iż dużo w tym jest jeszcze moich emocji. Staram się rozmawiać z nim na przeróżne tematy. Wychodzę z czymś pierwsza do niego. Czasem aby było mi lżej widzieć jakieś rzeczy, które denerwują mnie jeszcze w tacie patrzę na to w inne najróżniejsze dla mnie sposoby. Warto było wówczas spojrzeć na daną sytuację z boku, jako obserwator. Staram pokazać mu siebie taką jaka jestem w tej chwili, odpowiadam na każde pytanie. Staram się nie robić z niczego tajemnic. Spojrzałam na to jak ja chcę być traktowana i zauważam, że gdy tak właśnie traktuję swojego tatę jest we mnie wiele emocji. Szukam jeszcze dalej nowych rozwiązań. To, że w tej chwili wydaje mi się, że nasze wzajemne relacje bardzo się poprawiły sprawia, że nie zostawiam tego tematu i dalej pracuje nad nim.

Komentarze do artykułu: Doświadczenia Iwonki W.

Nick:
E-mail:
Artykuły podobne do Doświadczenia Iwonki W.:
 • Nasze doświadczenia

  Rozkładaliśmy Karty Życia w wielu momentach naszego życia, każdego dnia. Wyciągaliśmy Karty wtedy, gdy musieliśmy podjąć jakąś decyzję, gdy mieliśmy jakieś kłopoty, czy to w pracy, czy związane ze zdrowiem, czy w naszych relacjach ze sobą, z dziećmi i innymi...
 • Instruktaż interpretacji

 • Inne sposoby rozkładania Kart

  Poza rozkładem Kart Życia "Cztery Sfery" są jeszcze inne sposoby rozkładania Kart. Tutaj je przedstawiamy.
 • Coś na początek

  No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od czego zacząć. I wtedy pojawiło się, żeby na początek wybrać pięć Kart i na tych, które sie pojawią pokazać Wam mozliwości interpretacji....
 • Interpretacja tematu przejścia na dietę praniczną

  Rozważania na temat przejścia na dietę praniczną pojawiły się u mnie kilka tygodni temu. Temat we mnie dojrzewa, to dopiero początek ogromnego tematu i na ten początek wyciągnęłam sobie Karty, aby zobaczyć co na ten moment stoi na przeszkodzie przejścia...
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 2
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane