Doświadczenia z Kartami

Dzielimy się tu z Wami naszymi doświadczeniami z Kartami Życia, aby pomóc wam zrozumieć jak to wszystko działa i że działa naprawdę! Piszemy o doświadczeniach, aby Was zainspirować i abyście mogli rozwikływać swoje wątpliwości dotyczące was samych i pracy z Kartami. I to jest też miejsce dla Was. Tu możecie dołożyć swoją maleńką, ale niezwykle cenną cegiełkę pisząc o swoich doświadczeniach z Kartami Życia. Chcemy żeby służyło to Wam jako wsparcie i podpowiedź, jak pracować z Kartami. Jednakże każde doświadczenie będzie inne, jest indywidualne, unikalne. Niechaj również doświadczenia innych staną sie dla Was inspiracją.

Artykuły:

 • Nasze doświadczenia

  Nasze doświadczenia

  Data dodania: 2014-04-02 05:22:00, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 2343 razy, Komentarzy: 0
  Rozkładaliśmy Karty Życia w wielu momentach naszego życia, każdego dnia. Wyciągaliśmy Karty wtedy, gdy musieliśmy podjąć jakąś decyzję, gdy mieliśmy jakieś kłopoty, czy to w pracy, czy związane ze zdrowiem, czy w naszych relacjach ze sobą, z dziećmi i innymi osobami. Wyciągaliśmy Karty gdy pojawiały sie jakieś emocje, gdy po prostu coś chcieliśmy w sobie rozwikłać.
 • Doświadczenia Iwonki W.

  Doświadczenia Iwonki W.

  Data dodania: 2014-03-29 04:52:01, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 2203 razy, Komentarzy: 0
  Dla siebie karty układam w różnych sytuacjach. Najczęściej gdy chcę zrozumieć dlaczego spotykają mnie jakieś bardzo emocjonalne sytuacje, z którymi nie jestem w stanie się pogodzić.
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 1
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane