Karty Życia

Karty Życia to po prostu projekt Naszego życia. Wprowadził wiele zmian i "przymusił" do wielu zmian. Na własnej skórzeSmile, czyli na podświadomości i ego przekonaliśmy się jak bardzo przebudowują cały system wartości, który się posiadało, czyli tak naprawdę system złudzeń, bo póki nie zaczniemy żyć świadomie, pozostajemy w zakodowaniach umysłu, czyli właśnie w złudzeniach, w tym co cały czas trzyma Nas w karmie i nie pozwala wyjść z cyklu ciągłych narodzin i śmierci, aby powrócić do Źródła. Karty Życia uczą wielkiej szczerości wobec samego siebie, docierają do najgłębszych wyparć. To niezwykły dar mogący zaprowadzić do tego do czego ostatecznie dąży z głębi swej całej istoty każdy człowiek, każda Dusza, do Wniebowstąpienia.
Poznajcie czym są Karty Życia, poznajcie ich historię, skąd przyszły, jak działają, kto je stworzył i jak można z nimi pracować, jak je interpretować. Poznajcie ich cel i niezwykle inspirujące doświadczenia tych, którzy już z tymi Kartami mieli styczność. No i wreszcie doświadczcie ich sami.

Podkategorie:

O KartachO Kartach
Skąd Karty Życia przyszły, jak powstały? Kto na Ziemi jest ich przekaźnikiem? Jaki jest ich cel? Jak działają? W jaki sposób można z nimi pracować, jak rozkładać?W świecie ezoterycznym istnieje wiele różnych kart, każde mają swoją historię, a my chcemy naszą historią się podzielić. To proces przybliżania Was do tych...
Jak interpretować KartyJak interpretować Karty
Mała pomoc w tym jak interpretować Karty Życia. Czasem może nie być łatwo. Jeśli nie mamy wprawy w rozpracowywaniu naszej podświadomości, możemy natrafić na mur, który zablokuje dostęp do zobaczenia co dana karta dla nas znaczy. Gdy jesteśmy w zbyt dużych emocjach, one mogą wziąć górę...
Doświadczenia z KartamiDoświadczenia z Kartami
Dzielimy się tu z Wami naszymi doświadczeniami z Kartami Życia, aby pomóc wam zrozumieć jak to wszystko działa i że działa naprawdę! Piszemy o doświadczeniach, aby Was zainspirować i abyście mogli rozwikływać swoje wątpliwości dotyczące was samych i pracy z Kartami. I to jest też miejsce dla Was. Tu możecie...
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 1
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane