Oczyszczanie karmy

Data dodania: 2014-08-01 08:40:25, Dodane przez: Honia
Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!

Opis grafiki:

Zapraszamy do medytacji przy tej grafice. Czas medytacji jest nieokreślony, dobrze jest też do niej powracać wielokrotnie.
Kiedy malowałam tę grafikę, w trakcie jej padałam energetycznie - to był bardzo duży wysiłek. Sciągałam przecież całą tą energię z wyższych wymiarów i przekładałam ją tu na materię, na papier. W trakcie pojawiało mi się wiele obrazów bardzo szybko przewijających się. To były moje wcielenia. Szło tak szybko, że nie zdołałam uchwycić konkretnych rzeczy, jedynie jakieś strzępy. Płynęło dużo energii. W trakcie malowania po prostu przetwarzałam swoją karmę. Jestem ciekawa Waszych doświadczeń. Zapraszam  do wejścia w to i piszcie w komentarzach co przeżywaliście. Zasiadając do tej medytacji możecie wyrazić intencję oczyszczania całej swojej karmy, lub wybranego aspektu, np. karmy z jakąś osobą, czy karmy związanej ze swoją relacją z dziećmi, karmy związanej z niedostatkiem finansowym itd.

Tagi: oczyszczanie karmy, karma, wcielenia, medytacja, energia
Grafiki podobne do Oczyszczanie karmy:

Grafika od Mistrzyni Jovity dla Honi - 27.11.2013

"Prosto z Ziemi wchodząc w wyższy wymiar zaczęłam intensywnie oczyszczać resztki karmy. Z wyższych poziomów wspierając ludzi zaczęłam tworzyć wiry, które nadały mojemu mistrzostwu nowatorskiWięcej »

Grafika od Jezusa Chrystusa Sanandy dla Honi - 10.11.2013

Jam jest Chrystus, Sananda, kieruję do Ciebie swoją świadomość, świadomość Chrystusową, umiłowanie służby dla drugiego człowieka i dla siebie. Bo czym jest służba dla siebie,Więcej »

Wzniesienie Honi - 28.10.2013

Bardzo widoczna jest podstawa, czyli pierwszy czakram - zielone niepełne koło, tak jakby otulający całą istotę, podkreślający ją. Pokazuje to obfitość, duże podstawy, jakby łatwośćWięcej »
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 2
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane