Medytacja na rzecz całego Istnienia

Data dodania: 2014-08-04 03:23:30, Dodane przez: Honia
Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!

Opis grafiki:

Jest Bóg - On i Ona - otula Świat, jest dla Świata kołyską, jest cudem rozpościerającym się po Nieboskłonie.
Jest Bóg - w doskonałości i niedoskonałości swojej, w doskonałości i niedoskonałości człowieka. Bóg nie boi się niedoskonałości, więc dlatego jest niedoskonały, bierze na siebie każdą niedoskonałość. Bóg nie boi się doskonałości, zna ją od zawsze, tak samo jak zna niedoskonałość, dlatego jest taki i taki. Bóg zna wszystko, dlatego jest Światłem i ciemnością i swoim Światłem pochłania ciemność, którą otula w swoim sercu. A w tym sercu mieszka też człowiek i każde zwierzę i roślina i każda żywa Istota, zamieszkująca inne planety.
I zarówno człowiek, jak i inne Istoty rozpływają się w sercu Boga, które jest żywą substancją, najżywszym, najbardziej życiodajnym nektarem, które spływa teraz przez główny kanał Ziemi i główny kanał każdej Istoty i ten nektar na wierzchołku nieba rozkwita przepiękną cudownością  kwiata, próbującą stworzyć coś nieoczekiwanie potężnego w swojej potędze.
Bóg jest, on widzi, on czuje, on przewiduje, On jest Mistrzem, znającym wszystko na wskroś i dlatego też potrafi być antyMistrzem, potrafi być wszystkim w swoim doświadczeniu, które jest doświadczaniem każdej Istoty.
Bóg zawiera w sobie chaos i harmonię, pokój i niepokój, radość i smutek. Nieustannie doświadcza przeciwieństw, w Nas, dzieciach swoich, synach i córkach, a poprzez Nas w sobie, a ponieważ jest potężnym niewyczerpanem źródłem wszelkiej mądrości, wszelkiego zrozumienia, poprzez ciemność powiększa swoje Światło, które przenika wszystko. I tak od zawsze ciemność służy Światłu i zdaje się, że walczy, że próbuje zwyciężyć Światło, ale Miłość przenika wszystko, Miłość, ta która jest potężnym wyrazem Światła i zrodziła się z głębokiego zrozumienia nienawiści, a ponieważ obie - Miłość i Nienawiść były razem już na samym początku początków. Ciemność poprzez ciągłe wystawianie na próbę Światła, Miłości jednocześnie powiększa Światło tej Miłości, bowiem ta z kolei ciągle przekracza ciemność, a w istocie swojej ciemność, która coraz bardziej prowokuje Miłość, coraz bardziej ją próbuje obejść z każdej strony, tak naprawdę coraz bardziej zbliża się do Światła.
Tak więc są one nierozłączne - Ciemność i Światło połączone, niewykluczające siebie nawzajem.
Ja wpatrując się w Boga jednocześnie dotykająca swej ciemności, wybieram Światło, bowiem chcę aby moja ciemność została prześwietlona, aby się pokazała w pełni i oddała pokłon Światłu i Miłości.

Tagi: medytacja, światło, ciemność, Bóg, miłość
Grafiki podobne do Medytacja na rzecz całego Istnienia:

Temat całego życia u Ireny Ł. - 13.09.2013

Złota Istota pośród wirów to Irena - Dusza jest promienna, pogodna, radosna, tańcząca, taki jest też potencjał Ireny. Wiry oznaczają energie, które przeszkadzają w osiągnięciuWięcej »

Przedsięwzięcia biznesowe u Honi - 12.07.2014

Przedsięwzięcia są niczym te niby "marchewki" na obrazku. Idą w górę, więc są duże możliwości, jest już gotowość w polach, brakuje jednak połączenia z Ziemią,Więcej »

Grafika od Matki Boskiej dla Honi - 23.11.2013

"Jestem dla Ciebie roztańczoną istotą zamkniętą w swojej świętości, a jednocześnie otwartej na to co przypływa z zewnątrz. I cokolwiek przypłynie, odbija się o mnie,Więcej »
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 1
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane