Relacja Iwonki i Andreasa - 20.10.2013

Data dodania: 2013-12-31 01:53:13, Dodane przez: Honia
Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!

Opis grafiki:

W jego polu niczym w lustrze dokonują się przemiany, akceptacji mężczyzny w sobie. Dopuszczenia go do siebie. Tu jest głęboka nauka otwartości czakramów wobec niego, niebania się bycia sobą, egzekwowania tego co się potrzebuje, mówienia o tym co się czuje i jest to dla Iwonki spora nauka, bo wobec jego skrytości. Ona zauważa bardziej lęki związane z ujawnianiem siebie, może z nimi bardziej się zmierzyć. On nie wytłumaczy jej, że podąża dobrą ścieżką, nie zapewni jej w tym, dla niej to jest spora lekcja zaufania, ze tak jest właściwie jak robi. Duże prace na poziomie serca, czyli uczenie się otwartości, dawania, wylewności, ckliwości, subtelności. Cztery górne czakramy Iwonki łaczą jej dolne czakramy, aby poradzić sobie w tej relacji dojść do równowagi. Nie być za bardzo tylko w wysokich czakramach, nie uciekać z ziemi, a jednocześnie nie wpadać w dół. Jest dobra podstawa, wręcz królewskie połączenie z ziemią i to należy podtrzymywać poprzez pracę na ziemi (np. ogród, dom, praca zarobkowa), ale też poprzez prace energetyczne z duchami ziemi, dla ziemi, jej wzniesienia, by poczuć swoje połączenie z ziemią, swoje zobowiązania wobec niej. Z
prawej strony widoczna jest ostrość w dolnych czakramach co w relacji wobec mężczyzny oznacza m.in. rywalizację, przedkładanie walki o przetrwanie nad jedność, dominację w życiu codziennym i seksualnym, wykorzystywanie, lęki, władza. I ta ostrość ma być łagodzona dopuszczeniem, otwieraniem wyższych czakramów. Ten związek to dla Iwonki lekcja uspokajania się i odpuszczania.

Tagi: meżczyzna, relacja, relacja z mężczyną, czakramy, nauka, lekcja, akceptacja, akceptacja mężczyzny
Grafiki podobne do Relacja Iwonki i Andreasa - 20.10.2013:

Wzniesienie Honi - 28.10.2013

Bardzo widoczna jest podstawa, czyli pierwszy czakram - zielone niepełne koło, tak jakby otulający całą istotę, podkreślający ją. Pokazuje to obfitość, duże podstawy, jakby łatwośćWięcej »

Rozpoczęcie warsztatów u/dla Iwonki W. - 20.08.2014

Na grafice jest wiele drobnych bardzo ładnych, harmonijnych elementów, można powiedzieć, że bardzo zdobniczych. To są te wartości Iwonki, które może przekazać uczestnikom swoich warsztatów.Więcej »

Przedsięwzięcia biznesowe u Honi - 12.07.2014

Przedsięwzięcia są niczym te niby "marchewki" na obrazku. Idą w górę, więc są duże możliwości, jest już gotowość w polach, brakuje jednak połączenia z Ziemią,Więcej »

Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 2
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane