Grafika od Mistrzyni Jovity dla Honi - 27.11.2013

Data dodania: 2013-12-31 02:50:03, Dodane przez: Honia
Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!

Opis grafiki:

"Prosto z Ziemi wchodząc w wyższy wymiar zaczęłam intensywnie oczyszczać resztki karmy. Z wyższych poziomów wspierając ludzi zaczęłam tworzyć wiry, które nadały mojemu mistrzostwu nowatorski swoisty, charakter. Jestem bardzo żwawą Mistrzynią, zdecydowaną i to ze specjalnym kunsztem tworzę głębokie struktury, których głównym przesłaniem jest wolność, wolność myśli, wolność w działaniu, niezależność w Bogu i odwaga w tej wolności. Ty boisz się jeszcze tej wolności, a ja wytwarzam muszlę, która pokazuje, że wolność jest pięknym podążaniem i choć skomplikowanym, to tętni życiem i nadzieją i twórczością i z niej rodzi się siła, moc. Twoja moc utkwiona jest w wolności. Bądź w niej coraz bardziej, a to oznacza śmiałe wybory, nawet jeśli się boisz, że nie masz pewności skąd to przyszło czy z wyższego poziomu czy z trzecio wymiarowego umysłu, podążaj i patrz jakie konsekwencje to uczyniło, co się wytworzyło i maluj swoje życie i niech ono będzie aktywnością, tak jak moja energia jest taka jakby bez wytchnienia, ona jest przeciwstawieniem marazmu i bądź w tym wszystkim głębokim wdechem i wydechem. Przetwarzaj wszystko w trakcie tego ciągłego bycia, życia, dudnienia, czuj całe swoje ciało."

Tagi: grafika mistrzyni jovity, grafika, grafika mistrzyni, jovita, wolność, siła, moc, aktywność, Bóg, wyższy wymiar
Grafiki podobne do Grafika od Mistrzyni Jovity dla Honi - 27.11.2013:

Grafika od Mistrza Saint Germain'a dla Honi - 12.11.2013

"Jam jest, który jest, a Ty zaufaj chaosowi, który jest w Tobie. Nie próbuj umysłem skupić się na czymś. Bądź w tym wszystkim, obserwuj tenWięcej »

Oczyszczanie karmy

Zapraszamy do medytacji przy tej grafice. Czas medytacji jest nieokreślony, dobrze jest też do niej powracać wielokrotnie.
Kiedy malowałam tę grafikę, w trakcie jej padałamWięcej »

Grafika od Jezusa Chrystusa Sanandy dla Honi - 10.11.2013

Jam jest Chrystus, Sananda, kieruję do Ciebie swoją świadomość, świadomość Chrystusową, umiłowanie służby dla drugiego człowieka i dla siebie. Bo czym jest służba dla siebie,Więcej »

Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 1
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane