Grafika od Mistrza Saint Germain'a dla Honi - 12.11.2013

Data dodania: 2013-12-31 02:55:52, Dodane przez: Honia
Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!

Opis grafiki:

"Jam jest, który jest, a Ty zaufaj chaosowi, który jest w Tobie. Nie próbuj umysłem skupić się na czymś. Bądź w tym wszystkim, obserwuj ten chaos, oddychaj nim i przeoddychaj go, zaakceptuj, a zobaczysz, że w spontaniczny sposób po wielu dniach bycia z chaosem, zaczną rozjaśniać, klarować się sprawy. Wtedy ujawni się w łatwy sposób najdrobniejsza emocja i łatwość jej przeżycia. Chaos jest przeciwstawieniem porządku i w nim jest wszystko i cała wieloaspektowość i ona musi się ułożyć, aby umieć z niej w pełni korzystać musisz być pogodzona z chaosem, przestać go traktować jako zło. Musisz zacząć żyć w chaosie, będąc w nim układać rzeczy na spokojnie i choć będziesz patrzeć, że nie możesz sobie z tym poradzić, zagłąb się w tym chaosie i wtedy zapanujesz nad nim na poziomie duchowym i materialnym. W tym wszystkim jest muzyka, poddaj się jej dźwiękom, jej rytmowi."

Tagi: grafika od mistrza Saint Germain'a, grafika, mistrz, mistrz Saint Germain, Saint Germain, chaos, emocja, jam jest
Grafiki podobne do Grafika od Mistrza Saint Germain'a dla Honi - 12.11.2013:

Grafika od Mistrzyni Jovity dla Honi - 27.11.2013

"Prosto z Ziemi wchodząc w wyższy wymiar zaczęłam intensywnie oczyszczać resztki karmy. Z wyższych poziomów wspierając ludzi zaczęłam tworzyć wiry, które nadały mojemu mistrzostwu nowatorskiWięcej »

Rozpoczęcie warsztatów u/dla Iwonki W. - 20.08.2014

Na grafice jest wiele drobnych bardzo ładnych, harmonijnych elementów, można powiedzieć, że bardzo zdobniczych. To są te wartości Iwonki, które może przekazać uczestnikom swoich warsztatów.Więcej »

Wzniesienie Honi - 28.10.2013

Bardzo widoczna jest podstawa, czyli pierwszy czakram - zielone niepełne koło, tak jakby otulający całą istotę, podkreślający ją. Pokazuje to obfitość, duże podstawy, jakby łatwośćWięcej »
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 4
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane