Grafika od Mistrza Saint Germain'a dla Honi - 12.11.2013
Opis grafiki:
"Jam jest, który jest, a Ty zaufaj chaosowi, który jest w Tobie. Nie próbuj umysłem skupić się na czymś. Bądź w tym wszystkim, obserwuj ten chaos, oddychaj nim i przeoddychaj go, zaakceptuj, a zobaczysz, że w spontaniczny sposób po wielu dniach bycia z chaosem, zaczną rozjaśniać, klarować się sprawy. Wtedy ujawni się w łatwy sposób najdrobniejsza emocja i łatwość jej przeżycia. Chaos jest przeciwstawieniem porządku i w nim jest wszystko i cała wieloaspektowość i ona musi się ułożyć, aby umieć z niej w pełni korzystać musisz być pogodzona z chaosem, przestać go traktować jako zło. Musisz zacząć żyć w chaosie, będąc w nim układać rzeczy na spokojnie i choć będziesz patrzeć, że nie możesz sobie z tym poradzić, zagłąb się w tym chaosie i wtedy zapanujesz nad nim na poziomie duchowym i materialnym. W tym wszystkim jest muzyka, poddaj się jej dźwiękom, jej rytmowi."










