Grafika od Jezusa Chrystusa Sanandy dla Honi - 10.11.2013

Data dodania: 2014-01-13 02:15:19, Dodane przez: Honia
Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!

Opis grafiki:

Jam jest Chrystus, Sananda, kieruję do Ciebie swoją świadomość, świadomość Chrystusową, umiłowanie służby dla drugiego człowieka i dla siebie. Bo czym jest służba dla siebie, dlaczego ona jest tak ważna? Otóż najwięcej wysiłku wymaga od Nas zmiana samych siebie, każdą chwilą bycie w obserwacji, w uważności, co robimy, jacy jesteśmy, jaki efekt wywołujemy swoim działaniem, swoją postawą na innych i na samych sobie, a potem zmiana tego, jeśli jest to nieharmonijne, niezgodne z Miłością. Jest to pewne uwrażliwienie samych siebie na innych i na siebie samych, aby przestać ignorować uczucia innych i swoje, bo jakże często to czynimy wobec drugiego człowieka. A jakże często lekceważymy własne uczucia, izolujemy się od siebie samych, od tego co potrzebujemy, czego pragniemy, co nas boli, co budzi nasz sprzeciw, znieczulamy się. Spostrzegłaś się Droga Honiu, że odbierasz ten przekaz w takiej formie jakbym się utożsamiał z innymi. Pojawiła Ci się myśl, że powinienem mówić np.: „znieczulacie się”, „czynicie to wobec drugiego człowieka” itd. Otóż celowo tak to czynię i to jest właśnie element mojej służby wobec Was, a jednocześnie wobec samego siebie, bo to jest przejaw największej szczerości, kiedy ja w Twoim odczuciu Wielki Mistrz tak bardzo pokazuję się jako człowiek, ale poziomy różnych motywów, z których się oczyszczamy są głębokie i przejawiają się, lub mogą przejawiać w wyższych wymiarach. Trzeba Tobie i Wam wszystkim zrozumieć, że rozwój jest procesem bezustannym  i trzeba wiele miłości dla siebie i dla innych, wiele akceptacji, aby umiłować cały proces rozwoju. Bo przecież to jest związane z tak ogromną cierpliwością, ze zrozumieniem, że przy najgłębszych nawet transformacjach mogą pozostać w nas jeszcze różne przejawy tego z czego się oczyszczaliśmy i to jest cudowne – poznawać siebie w nieskończoność, traktować siebie zawsze z pasją, z pragnieniem i tęsknotą odkrywania, a nie z wzdrygiwaniem się czy też złością na innych, że nam pokazują wciąż i wciąż jakąś prawdę o nas samych.
Pobądź w mojej Miłości i w zrozumieniu, że nie ma tak naprawdę czego sobie wybaczyć, bo to jest naturalny proces, który sobie wytyczamy i wytyczamy, z własnej woli, nieprzymuszonej. Połącz się z moją podstawą z podstawą mojej siły i głębokiego rozumienia czym jest akceptacja. Połącz się z moim sercem, połączeniem jasnego i ciemnego i zapuszczaj korzenie wypływające z całej mojej istoty i wbijaj je w kosmos. To są Twoje korzenie, to jest Twoja siła, Twoja determinacja i Twoja moc.

Tagi: grafika, energetyczna, grafika energetyczna, przesłanie, Jezus, Chrystus, Sananda, Jezus Chrystus, Jezus Chrystus Sananda, świadomość chrystusowa
Grafiki podobne do Grafika od Jezusa Chrystusa Sanandy dla Honi - 10.11.2013:

Grafika od Archanioła Yamiela dla Honi - 18.01.2014

Jestem tym co kołysze się w Twojej Duszy, jestem Twoim Stróżem, jestem częścią Twojego Ja, jestem Twoim darem dla siebie samej dla Twojego związku. JamWięcej »

Grafika od Mistrzyni Jovity dla Honi - 27.11.2013

"Prosto z Ziemi wchodząc w wyższy wymiar zaczęłam intensywnie oczyszczać resztki karmy. Z wyższych poziomów wspierając ludzi zaczęłam tworzyć wiry, które nadały mojemu mistrzostwu nowatorskiWięcej »

Grafika od Matki Boskiej dla Honi - 23.11.2013

"Jestem dla Ciebie roztańczoną istotą zamkniętą w swojej świętości, a jednocześnie otwartej na to co przypływa z zewnątrz. I cokolwiek przypłynie, odbija się o mnie,Więcej »
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 2
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane