Temat całego życia u Ireny Ł. - 13.09.2013

Data dodania: 2014-01-25 05:06:00, Dodane przez: Honia
Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!

Opis grafiki:

Złota Istota pośród wirów to Irena - Dusza jest promienna, pogodna, radosna, tańcząca, taki jest też potencjał Ireny. Wiry oznaczają energie, które przeszkadzają w osiągnięciu w pełni tego potencjału, ale jednocześnie są one źródłem Mocy, więc nawet jeśli zostaną zauważone, zaakceptowane i przemienione, nadal będą obecne, ponieważ są pewnym napędem. Irena będzie wtedy korzystała z ich pozytywnej strony, z tak zwanego drugiego końca. I tak oto dwa wiry naciskające po bokach na splot słoneczny to emocje, które są lekceważone spychane na bok. Jest duża tendencja do uciekania z emocji (nie do ich rozwiązywania) w aktywność, w działanie - stąd też ta istota kieruje się ku górze, wręcz próbuje wyskoczyć, uciec w lekkość, w taniec, w zabawę. Jednak tak się nie da, tam czeka kolejny wir - na górze, który stanowi przeszkodę do pełnego połączenia się z wizją boską, ze źródłem, z prowadzeniem. Jednocześnie ten wir uruchomiony, czy kierowany w odpowiedni sposób może być takim miejscem przetwarzającym myśli, programy umysłu, czymś wspierającym. Jest to takie dodatkowe urządzenie zainstalowane w Ireny polu astralnym i mentalnym.


Najwięcej wirów znajduje sie po lewej stronie, dotyczy więc energii żeńskiej, czyli kobiecości. I tak wir najbliżej splotu słonecznego, zielony dotyczy konkretnie Ireny przekonań o zmienności natury kobiecej, co przeszkadza w osiągnięciu pewnej stabilizacji w związku uczuciowym. Są to tematy trzymania ego, urażonej dumy kobiecej, którą trzeba uzdrowić, ale też trzeba zobaczyć jaka jest prawda, że urazy są efektem przekonań wyniesionych z domu rodzinnego czy też po prostu z przekonań kulturowych. Potrzeba więcej odwagi by w to wejść i rozluźnić, inaczej przez całe życie będzie się zachowywać pozory, że wszystko jest w porządku.


Dalsze wiry:


Duży wir oznaczony literą V - emocje gniewu, wypierany gniew na Boga za takie, a nie inne doświadczenia życiowe, za taką sytuację. Ważne jest tu zobaczenie, że jest się minimalistką i jest tendencja do odbierania sobie różnych dóbr, przyjemności, możliwości, nie dbania o to, aby zrealizować w pełni wszystkie swoje potrzeby. Zobaczenie, że gniew na Boga jest niepotrzebnie wysterowany.


Wir z księżycem - do uregulowania, sharmonizowania temat równości, braterstwa jako kobiety wobec mężczyzny. Aby na spokojnie poczuć swoją moc i równość. Zaprzestanie gniewania się (znów jest to wysterowane w Boga), że jest się niżej. Tutaj też temat karania się za to, że jest się kobietą, że jest się taką kobietą, a nie inną, taką mamą, taką partnerką, tak, a nie inaczej usytuowaną społecznie (niezależność - czy słuszna, czy nieprzeinaczona.)


Wir z literką  Z - przywiązanie - lęk, że bycie w związku może być zbytnim uwiązaniem. Potrzebne jest wyrażanie siebie jako kobiety wobec mężczyzny, nieduszenie żadnych emocji, ale też rozwiązywanie ich, aby było spełnienie w romantyczności.


Wir z literką W - wejście, pozwolenie sobie na większą romantyczność, a jednocześnie nienarzekanie, nieubolewanie, że jej brak. Tu są energie związane z uwielbieniem Boga, ale też i mężczyzny, dopuszczenie Boga do swojego serca, a mężczyzny do swego domu.


Wir z gwiazdką - wyostrzenie swojej kobiecej wrażliwości, zobaczenie jaka jest prawda, co spowodowało osamotnienie, poczucie osamotnienia.

Tagi: dusza, istota, emocje, wir, moc, źródło mocy, kobieca, kobieta, kobiecość, mężczyzna, Bóg, równość, romantyczność, osamotnienie
Grafiki podobne do Temat całego życia u Ireny Ł. - 13.09.2013:

Przedsięwzięcia biznesowe u Honi - 12.07.2014

Przedsięwzięcia są niczym te niby "marchewki" na obrazku. Idą w górę, więc są duże możliwości, jest już gotowość w polach, brakuje jednak połączenia z Ziemią,Więcej »

Medytacja na rzecz całego Istnienia

Jest Bóg - On i Ona - otula Świat, jest dla Świata kołyską, jest cudem rozpościerającym się po Nieboskłonie.
Jest Bóg - w doskonałości iWięcej »

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest zmiana domu. TakWięcej »
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 1
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane