Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Data dodania: 2015-01-04 22:12:59, Dodane przez: Honia
Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!

Opis grafiki:

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest zmiana domu. Tak naprawdę przyczyna jest u obojga małżonków, problem jest w tym jak oboje na siebie oddziaływują.

U T. widoczne jest ciągnięcie w dwie przeciwstawne strony co widoczne jest na obrazku po prawej stronie, w formie strzałek i różnych symboli, podobnych do siebie i ciągniętych w różne strony. Z jednej strony jest chęć osiągnięcia nowego domu, ale to tak bardziej jednak ze względu na partnerkę, samemu jest się w dużym zastoju, przyzwyczajeniu do starego.
Większy dom wiąże się z pewnego rodzaju pustką, którą wyniosło sie z dzieciństwa. Jest niepewność czym wypełni się ten dom. Dopóki dom jest ciasny, mały ma się wrażenie kontroli nad wszystkim, nad rodziną, nad przedmiotami w domu, nad sobą. Pewnego rodzaju ściśnięcie daje poczucie bezpieczeństwa. Jednak to jest tylko pozorne bezpieczeństwo, pozorna kontrola. Trzeba zajrzeć w tą pustkę za którą się kryją emocje samotności, niezadbania, zostawienia samemu sobie, a także emocje związane z byciem zbyt szybko dorosłym. Wymagania jakie są stawiane dziecku, aby szybko dojrzało, bo rodzic jest kompletnie niedojrzały i nieodpowiedzialny. Trzeba to dogłębnie zobaczyć i raz jeszcze przeżyć, by mógł rozpocząć się proces uzdrawiania tego i zostawienia tego schematu. T. ma wrażenie, że w małym domu, będzie umiał zadbać o wszystko, o rodzinę, bo ta ciasnota utrzymuje w ściśnięciu jego emocje, których dotknięcie jest zbyt bolesne.

Takim pewnym punktem odniesienia dla obojga, takim jakby generatorem, z którego wypływa decyzja, pragnienie posiadania nowego, większego domu jest różowe, kilkuwarstwowe koło z niebieskimi kreskami wokół. I w stronę Taaviego linie biegnące od tego koła są poprzerywane właśnie w wyniku tego co zostało tu wyjaśnione, konfliktu wewnętrznego pomiędzy ugrzęźnięciem w więzieniu dzieciństwa, a sprostaniem wymaganiom partnerki, a w zasadzie wymaganiom życia.

Agata natomiast prowadzi tą linię ciągłą, co wynika z pewnego zawzięcia, ambicji aby wszystko wyglądało jak należy, aby było przeciwstawieniem jej wzorca rodziny w jakiej się wychowała. Wpływa jednak na nią wewnętrzny konflikt partnera, stąd jej zmienność w utrzymaniu tego celu w stabilności, a przez to konsekwentnym dążeniu do niego. Na tą zmienność wpływają jednak również i jej własne osobiste doświadczenia. Jest zbyt dużo ambicji, a mało ułożenia tej wizji w sercu, na spokojnie, za dużo tu wichrowatości. Trzeba najpierw nauczyć się też na spokojnie panować nad domem teraz, aby utrzymać go w ładzie, w porządku, podejść do niego z pasją, z radością. I tu też trzeba zobaczyć to zostawienie w dzieciństwie, że nie było się nauczonym jak dbać o wszystko, ale też, że ta niedbałość dalej trochę taka ostentacyjna była taką jakby chęcią zwrócenia na siebie uwagi. Teraz trzeba się przestawić, zobaczyć, że nie trzeba ciągle odtwarzać roli z dzieciństwa. Jest się dorosłym, który chce tworzyć swoją własną rzeczywistość poprzez pójście dalej niż rodzice.

Taki nieład Agaty nie wspiera też Taaviego, podtrzymuje go w przekonaniu, że łatwiej będzie jednak zapanować nad wszystkim w małym domu.

Tagi: dom, zmiana domu, uzdrowienie
Grafiki podobne do Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015:

Przedsięwzięcia biznesowe u Honi - 12.07.2014

Przedsięwzięcia są niczym te niby "marchewki" na obrazku. Idą w górę, więc są duże możliwości, jest już gotowość w polach, brakuje jednak połączenia z Ziemią,Więcej »

Temat całego życia u Ireny Ł. - 13.09.2013

Złota Istota pośród wirów to Irena - Dusza jest promienna, pogodna, radosna, tańcząca, taki jest też potencjał Ireny. Wiry oznaczają energie, które przeszkadzają w osiągnięciuWięcej »

Wzniesienie Tomka - 29.10.2013

Można powiedzieć, że czakramy sa niejako ze sobą połączone. Przy czym pierwszy jest niejako oddzielony, a 2, 3, 4 i 5 połączone w niejako krzyż,Więcej »

Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 1
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane