Wzniesienie Honi - 28.10.2013

Data dodania: 2014-01-13 02:18:17, Dodane przez: Honia
Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!

Opis grafiki:

Bardzo widoczna jest podstawa, czyli pierwszy czakram - zielone niepełne koło, tak jakby otulający całą istotę, podkreślający ją. Pokazuje to obfitość, duże podstawy, jakby łatwość w osiąganiu materii, finansów. Predyspozycje ku temu, a jednocześnie to jest na to wcielenie do przejścia i to ma być osiągnięte, wszystko jest kwestią przejścia przez umysł. Następnie połączony jest drugi czakram seksualny z trzecim czakramem splotu słonecznego. Jest niejako ukoronowany, można powiedzieć, że ma być do tego stopnia doprowadzony jako królewski, przywrócony do zupełnej harmonii i dostojności. Podstawą tej królewskości ma być osiągnięcie jedności. Dlaczego te czakramy? Bo to jedność w relacjach, również energia seksualna, która musi być całkowicie uwolniona i ma ona iść w kierunku bycia w relacji z mężczyzną i między innymi w ten sposób ma być osiągnięta jedność. Jedność poprzez ułożenie emocji, pozostawienia władzy, złożenia miecza walki na rzecz jedności, na rzecz miłości, czerpanie mocy ze swojego własnego źródła, ze swojej królewskości. Wszystko trzymane jest sharmonizowane lewą i prawą stroną (dwa symbole trójkąta po bokach), czyli energią męską i żeńską. II czakram to również realizowanie swoich przyjemności i moc oraz siła tworzenia. Z tych wszystkich odblokowań i ułożeń tych dwóch czakramów tworzy się możliwość potężnego otwarcia serca. Jakby w pełni rozkwitnięte serce blokują niedomoagania w tych niższych czakramach. I jak widać tu jest klucz, tu jest spełnienie, bycie w dużych możliwościach serca, które ma być motorem napędzającym Istotę Honi. Wracając jednak jeszcze niżej. Po lewej stronie na wysokości II i III czakramu widoczny jest pewien element. Pokazuje on jak ważny jest motyw kobiecości w tych czakramach, aby określić siebie jako kobietę, umieścić siebie w kobiecości, poprzez seksualność, czerpanie mocy z bycia partnerką, mamą, strażniczką ogniska domowego, kapłanką boską, poprzez przejawianie energii żeńskiej - ciepła, oddania, troski, poddania, łagodności itd. Zupełne zostawienie aspektu wojowniczki - amazonki, a przekształcenie jej w Mistrzynię, ogarniającą całość Istnienia sercem i twórczą energią.
Tak rozwinięte serce bardzo silnie ciągnie w górę poprzez czakram gardła (złote strzałki) i ono warunkuje wyrażanie i lepsze widzenie spraw jakimi są naprawdę, a jeszcze bardziej pełne poddanie się wizji boskiej. Następuje połączenie z boskością i na dalszym etapie bycia już w wyższym wymiarze, następują kolejne układania odpowiadające czakramowi korony. Co to znaczy? Na poziomie wzniesienia jest to duże połączenie z czakramem korony, w którym nadal dokonują się przetasowania energii i tak naprawdę tam transformują się pozostałe w chaosie energie niższych czakramów.

Tagi: obrazek energetyczny, grafika duchowa, wzniesienie, wniebowstąpienie, czakram, energia, jedność
Grafiki podobne do Wzniesienie Honi - 28.10.2013:

Wzniesienie Tomka - 29.10.2013

Można powiedzieć, że czakramy sa niejako ze sobą połączone. Przy czym pierwszy jest niejako oddzielony, a 2, 3, 4 i 5 połączone w niejako krzyż,Więcej »

Relacja Iwonki i Andreasa - 20.10.2013

W jego polu niczym w lustrze dokonują się przemiany, akceptacji mężczyzny w sobie. Dopuszczenia go do siebie. Tu jest głęboka nauka otwartości czakramów wobec niego,Więcej »

Przedsięwzięcia biznesowe u Honi - 12.07.2014

Przedsięwzięcia są niczym te niby "marchewki" na obrazku. Idą w górę, więc są duże możliwości, jest już gotowość w polach, brakuje jednak połączenia z Ziemią,Więcej »

Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 1
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane