Rozpoczęcie warsztatów u/dla Iwonki W. - 20.08.2014

Data dodania: 2014-11-21 15:03:11, Dodane przez: Honia
Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!

Opis grafiki:

Na grafice jest wiele drobnych bardzo ładnych, harmonijnych elementów, można powiedzieć, że bardzo zdobniczych. To są te wartości Iwonki, które może przekazać uczestnikom swoich warsztatów. Jest tego spora złożoność, nie wszystkie są w pełni odczute i zobaczone przez Iwonkę.


Trochę nierówne kreseczki obecne u góry, na dole, z lewej i prawej strony są chaosem umysłowym, który zatrzymuje tą całą ornamentykę jej duchowych możliwości. Medytacja z grafiką bardzo pomoże odkodować pewne przekonania, a tym samym przejść przez ograniczenia, które blokują rozpoczęcie warsztatów i przyciąganie osób. To ma być prosta praktyka i też zawierzenie tej symbolice, wpuszczanie ją w siebie bez dociekania co czym jest. Bo na takim samym zawierzeniu ma odbywać się prowadzenie warsztatów. I praca z grafiką jest takim jakby z jednej strony testem. W polach Iwonki jest gotowość do prowadzonych spotkań, reszta, czyli ten chaos umysłowy jest stosem śmieci przez które Iwonka moze łatwo przejść, poddając się w pełni prowadzeniu, temu co przychodzi i temu co będzie się pojawiać spontanicznie na spotkaniach.

Tagi: harmonijne, warsztaty, praktyka, zawierzenie, grafika, chaos umysłowy, ornamentyka, duchowe możliwości
Grafiki podobne do Rozpoczęcie warsztatów u/dla Iwonki W. - 20.08.2014:

Relacja Iwonki i Andreasa - 20.10.2013

W jego polu niczym w lustrze dokonują się przemiany, akceptacji mężczyzny w sobie. Dopuszczenia go do siebie. Tu jest głęboka nauka otwartości czakramów wobec niego,Więcej »

Wzniesienie Honi - 28.10.2013

Bardzo widoczna jest podstawa, czyli pierwszy czakram - zielone niepełne koło, tak jakby otulający całą istotę, podkreślający ją. Pokazuje to obfitość, duże podstawy, jakby łatwośćWięcej »

Grafika od Mistrza Saint Germain'a dla Honi - 12.11.2013

"Jam jest, który jest, a Ty zaufaj chaosowi, który jest w Tobie. Nie próbuj umysłem skupić się na czymś. Bądź w tym wszystkim, obserwuj tenWięcej »
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 1
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane