Grafiki

Obrazki duchowe malowane na zamówienie dla Was na różne okazje i sytuacje. Mają Wam pomóc przetransformować dany temat, rozwiązać problem. Tematy dotyczą relacji z różnymi osobami mniej, lub bardziej Wam bliskimi. Grafiki dotyczące życia w materii, czyli np. finansów, pracy, radzenia sobie z określonymi sytuacjami w życiu materialnym. Dalej grafiki dotyczące Waszego stanu zdrowia. Grafiki duchowe na teraz, na chwilę obecną, na całe życie i przesłania od konkretnych Mistrzów Wniebowstąpionych, ważne dla Was na dany moment. Ostatecznie można zamowić obrazki wykraczające poza przedstawioną tu tematykę.

Podkategorie grafik:

RelacjeRelacje
Grafiki duchowe pomagające Wam rozwikłać daną relację z partnerem, dzieckiem, rodzicem, przyjacielem, szefem, kolegą z pracy itd. Pokazują co jest do przerobienia w danej relacji. Dzięki tym obrazkom możecie doprowadzić do uzdrowienia Waszych relacji.
MateriaMateria
Grafiki duchowe dotyczące tematów związanych z życiem na ziemi, z materią. Pokażą z czym się stykacie w tych tematach. Pomogą Wam uzdrowić Waszą sytuację finansową, zawodową, Wasze problemy w radzeniu sobie z różnymi sytuacjami w życiu materialnym takich jak sprzątanie, dbanie o ogród, załatwianie spraw urzędowych, majsterkowanie, organizacja czasu itd....
ZdrowieZdrowie
Grafiki duchowe pokazujące Wasz stan zdrowia, co w Was niedomaga, jakie są zagrożenia, jakie są przyczyny Waszych chorób i dolegliwości. Grafiki te pomogą Wam uporać się z Waszymi niedomaganiami w sferze zdrowia.
Na TerazNa Teraz
Grafiki duchowe na tu i teraz. Pokazują co teraz dla Was jest ważne na dany moment, co możecie w sobie teraz przetransformować, przemienić, aby usprawnić swoje pójście dalej, do przodu.
Na Całe ŻycieNa Całe Życie
Grafiki duchowe pokazujące całe Wasze życie, co macie w nim do zrobienia. Można powiedzieć, że pokazują plan Duszy, czyli z czym Dusza przyszła na Ziemię, z jakimi zadaniami. Dzięki tym grafikom, możecie dokonać głębokich zmian w swoim życiu w każdej dziedzinie poprzez zobaczenie co macie do zrobienia w tym wcieleniu....
Przesłanie od MistrzówPrzesłanie od Mistrzów
Grafiki duchowe, które są konkretnym przesłaniem od konkretnego Mistrza Wniebowstąpionego dla Was na dany moment, pokazują co macie zrobić teraz, co jest ważne, aby doświadczyć przestrzeni do lepszego, pełniejszego bycia i życia. Jak uzdrowić pewne kwestie, które są dla Was kluczowe. Mistrzowie wiedzą co to za kwestie i jak je...
InneInne
Grafiki duchowe na inne tematy niż te ujęte już w Naszych działach. Pozostajemy otwarci na Wasze potrzeby.
SpecjalneSpecjalne
Grafiki duchowe na specjalne okazje mające służyć wszystkim. To będą prace dla Ziemi, w jakimś konkretnym temacie, lub ogólnie. To będzie oczyszczanie karmy, pewnych konkretnych aspektów, czakramów itd. To zapewne będą grafiki z modlitwami i wiele innych form wsparcia dla Was.
Zamw rozkad Kart
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Co u nas słychać
Dzień Boskiego Dziecka - prezent dla Ciebie 2015-05-31 11:41:53 Od dziś, czyli 30 maja do 1 czerwca uruchamiamy akcję - prezent, czyli indywidualną \"kartę na dziś\". Kto ma ochotę zostanie obdarowany szczegółową interpretacją Karty.
Karta na każdy dzień na facebooku 2015-01-12 03:55:48 Postanowiliśmy każdego dnia umieszczać na naszej stronie facebookowej \"kartę na dziś\", czyli na każdy dzień. Do Karty jest interpretacja, płynąca z Ducha i mocno związana z grafiką na Karcie. To taki prezent dla Was - inspiracja na każdy dzień, niech służy i pomaga w głębokim rozwoju cudownych Istot jakimi jesteście.
Spotkanie zapoznawcze z Kartami Życia, 7 grudnia 2014 2014-12-01 14:02:40 W pędzie życia, w wyrobionych schematach „rozwojowych”, NOWE nie przychodzi łatwo. Trzeba się otworzyć, spróbować, zostawić przyzwyczajone metody choć na chwilkę, dać czemuś nowemu szansę.
Ostatnie Artykuły
Interpretacja tematu podróżowania u Agaty L. Od początku gdy tylko wyciągnęłam Karty, miałam problem by je zinterpretować, pojawiał mi się, że ta osoba po p ... Więcej »
Coś na początek No to zaczynam pierwszy artykuł o tym jak interpretować Karty Życia. Temat jest obszerny i zastanawiałam się od cze ... Więcej »
Interpretacje wybranych Kart Życia Tutaj opiszemy możliwe interpretacje wybranych Kart Życia, takich, które stwarzają niemałe problemy i mylne interpr ... Więcej »
Interpretacja tematu bycia w związku z mężczyzną u Moniki O. Zrobiłam koleżance taki mały rozkład Kart Życia, na jej sytuację partnerską z mężczyzną, czy na jej problem w ... Więcej »
Ostatnie Grafiki

Problemy ze zmianą domu u Agaty i Taaviego T. - 02.01.2015

Widoczne tu jest wypadanie z rytmu dnia i nocy. Brak stabilności tak naprawdę w dążeniu do osiągnięcia celu, którym jest...Więcej »
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 1
Zaloguj się!

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane